NAMAKI Lak na nechty na vodnej báze Večné Ruže

Organický certifikovaný detský lak na nechty, sada 3 kusov, ľahko sa nanáša, ľahko sa odstraňuje. S pilníkom. Bez akýchkoľvek škodlivých prísad, na vodnej báze. Vyrobené vo Francúzsku. 3 x 7,5 ml

€17,95 €5,98 / 1 ks
NAMAKI Lak na nechty na vodnej báze Večné Ruže
Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

Bio detský lak na nechty v 3-dielnej sade s pilníkom na nechty od Namaki

Spoločnosť Namaki vyvinula ekologický, odlupovateľný lak na nechty na vodnej báze, ktorý neobsahuje rozpúšťadlá a vône, takže sa deti môžu hrať bez toho, aby ohrozili svoje zdravie alebo zdravie planéty. Táto super zábava obsahuje najobľúbenejšie farby z kolekcie a umožňuje deťom maľovať si nechty tak, aby zodpovedali ich hrám, záujmom a outfitu. V balení je priložený aj pilník na nechty.

  • Bezpečný detský lak na nechty - sada 3 ks, farby: čerešňová 31, fialová 36, ružové trblietky 22
  • Organický detský make-up, vyrobený vo Francúzsku - COSMOS organic certifikovaný
  • Obsah 3 x 7,5 ml
  • Pre nefalšovanú zábavu pri líčení - bez formaldehydu, bez vôní, bez parabénov, bez toluénu, bez ftalátov, bez nanočastíc, bez gáforu
  • Dá sa používať dlhodobo - po otvorení použiteľná 6 mesiacov


Zloženie

Farba 31: Voda (aqua), polyuretán-61, PPG-2 metyléter, oxid kremičitý, kopolymér PEG-150/decylalkohol/SMDI, aminometylpropanol, hydroxid amónny, bentonit, etylhexylglycerín, oxid cíničitý, PEG-40 ricínový olej, fenoxyetanol, PPG-30 butyléter, propylénglykol, dimetylsilylát oxidu kremičitého, dehydroacetát sodný, syntetický fluorflogopit, tokoferol, lak red 30 (lak mastenca) (CI 73360), oxid titaničitý (CI 77891)
Farba 36: Voda (aqua), polyuretán-61, sľuda, PPG-2 metyléter, oxid kremičitý, kopolymér PEG-150/decylalkohol/SMDI, aminometylpropanol, hydroxid amónny, bentonit, etylhexylglycerín, oxid cíničitý, 1,2-hexándiol, kaolín, ricínový olej PEG-40, fenetylalkohol, fenoxyetanol, butyléter PPG-30, propándiol, propylénglykol, dimetylsilylát kremičitý, dehydroacetát sodný, tokoferol, ultramaríny (CI 77007), lak red 30 (lak mastenca) (CI 73360) , ultramarínová fialová (CI 77007), oxid titaničitý (CI 77891)
Farba 22: Voda (aqua), polyuretán-61, sľuda, PPG-2 metyléter, oxid kremičitý, kopolymér PEG-150/decylalkohol/SMDI, aminometylpropanol, hydroxid amónny, bentonit, etylhexylglycerín, oxid cíničitý, 1,2-hexándiol, kaolín, ricínový olej PEG-40, fenetylalkohol, fenoxyetanol, butyléter PPG-30, propándiol, propylénglykol, dimetylsilylát kremičitý, dehydroacetát sodný, tokoferol, ultramaríny (CI 77007), lak red 30 (lak mastenca) (CI 73360) , ultramarínová fialová (CI 77007), oxid titaničitý (CI 77891)

Odporúčané použitie:
Pred použitím pretrepte.
Naneste lak na vyčistené nechty. Nechajte zaschnúť počas jednej až dvoch minút. V prípade potreby naneste druhú vrstvu. Pre odstránenie, odlepte ho od okraja nechtu a jemne potiahnite. Po použití sa uistite, že je fľaša uzavretá.
Lak je potrebné spotrebovať do 12 mesiacov po otvorení.

Vyrobené vo Francúzsku


Upozornenie: Výrobok nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Nepožívajte. Na použitie dospelými. Iba na externé
 použitie.

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Maľovanie a tvorenie
Štýl: dievčenské
Účel: farby na tvár/pokožku
Vek: od 3 rokov, od 4 rokov, od 5 rokov, od 6 rokov

Namaki - prvá prírodná a organická značka na detské maskovanie a make-up

Namaki produkty vyrobené vo Francúzsku a v Európe sú prirodzené a zábavné, rešpektujú ľudí a životné prostredie od formulácie až po výber obalových materiálov.
Všetky deti sa radi maskujú - vkĺznuť do rôznych rolí a popustiť uzdu svojej fantázii je dôležité pre detský vývin. Žiadna starosť, ak máte po ruke bezpečný detský make-up.
Výrobca prírodného mejkapu Namaki bol založený vo Francúzsku v roku 2013 manželmi a priemyselnými inžiniermi Bascoulmi. S dôrazom na inováciu a udržateľnosť vyvinuli riešenia, aby si aj naši najmenší mohli užiť organický mejkap a organický detský maškarný mejkap. Bezpečnosť výrobkov pre deti je pre Namaki najvyššou prioritou. Sme radi, že tieto skvelé produkty môžeme ponúkať aj u nás v NaturaKid.