LIVING CRAFTS Detské bavlnené krátke ponožky 2-balenie - včielky

Detské krátke bio ponožky - organická bavlna, certifikované GOTS. Mäkké manžety, roztomilý vzor a pestré farby. Dvoj-balenie s cenovou výhodou

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€7,99 €7,99 €8,99 €8,99 od €7,99
LIVING CRAFTS Detské bavlnené krátke ponožky 2-balenie - včielky
Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

Living Crafts detské pestrofarebné bio ponožky v krátkom strihu

S týmito veselými ponožkami do tenisiek bude vaše ratolesti na každom kroku pohodlne sprevádzať prírodná organická látka! Farebné ponožky vyrobené z kvalitnej organickej bavlny s minimálnou prímesou elastanu ideálne padnú citlivým detským nôžkam a umožňujú pokožke dýchať. Kratší strih ich predurčuje na nosenie k teniskám a letnej obuvi. A pretože je ťažké vybrať si z tohto veľkého výberu zábavných motívov a pruhovaných vzorov, sú dodávané v 2-balení!

Detské krátke ponožky v pestrých farbách vyrobené z 98% organickej bavlny, 2% elastanu. S roztomilým vzorom a mäkkými manžetami. Certifikované GOTS.

  • Detské ponožky vyrobené z 98% organickej bavlny, 2% elastanu
  • Certifikované GOTS
  • S mäkkými manžetami
  • Pekný vzor a pestré farby

Ľudia a príroda sú stredobodom konania Living Crafts. Tieto produkty sú vyrábané spôsobom šetrným k životnému prostrediu z trvalo udržateľných materiálov a za spravodlivých sociálnych podmienok.

Tento výrobok je certifikovaný podľa GLOBAL ORGANIC TEXTILE STANDARD (GOTS). Produkty s certifikáciou GOTS pozostávajú z minimálne 70 % certifikovaných organických vlákien a podliehajú prísnym smerniciam pre výrobné procesy, materiály a prísady.

️Tento produkt bol certifikovaný spoločnosťou ClimatePartner ako klimaticky neutrálny. Všetky emisie CO2 generované počas životného cyklu produktu boli vypočítané v spolupráci s ClimatePartner a kompenzované na základe prísnych kritérií.

Materiál

98% organická bavlna z kontrolovaného ekologického pestovania, 2% elastan

Starostlivosť

Bielizeň možno prať v práčke pri 40°C.

Dodatočné parametre

Kategória: Ponožky a Pančuchy
Farba: ružová
Materiál: bavlna
Veľkosť: 23-26, 27-30, 31-34, 35-38
Sezóna: jar/leto
Štýl: dievčenské

Bio dojčenská móda a eko detské oblečenie od Living Crafts

Ak chcete realizovať veľkú víziu, musíte začať v malom. Tak tomu bolo aj v prípade textilného výrobcu Living Crafts. Prvé nápady na zdravú, férovú módu vznikli v garáži pri Bodamskom jazere v Nemecku. Prvým produktom, ktorý sa teší obľube aj dnes, je ponožka z čistej organickej bavlny.

Living Crafts je značka, ktorá ide proti trendu rýchlej spotreby a spoločnosti zahadzovania – a robí to už desaťročia! Skúsenosti, dôvera a kompetencie sú dôležitými základnými kameňmi. Udržateľnosť má vo firme tradíciu. Living Crafts úspešne vyrábala prírodné textílie už pred 25 rokmi, pred obrovským nárastom počtu zákazníkov zameraných na ekologické produkty. Už od začiatku sa zistilo, že ako výrobca musíte premýšľať nad rámec bežných noriem a opatrení, aby ste skutočne a naozaj chránili zdroje našej planéty. Pred vykorisťovaním treba chrániť nielen prírodu, ale aj sociálne kritériá bez výnimky. Living Crafts preto považuje svoju dôveryhodnosť a tým aj dôveru svojich zákazníkov k ekologickým nápadom za mimoriadne dôležitú. Práve preto, že spoločnosť bola jednou z prvých, ktorá dôsledne vyrábala trvalo udržateľné textílie. Značka už dávno preukázala svoju autentickosť a inšpiruje verných dlhoročných aj nových zákazníkov kvalitnými ekologickými textíliami.

Living Crafts používa pre svoje textílie bavlnu z certifikovaného ekologického pestovania (z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva) plodín bez pesticídov a chemických hnojív, ako aj vlákna z kontrolovaného ekologického chovu zvierat (z kontrolovaného ekologického chovu zvierat) bez masového priemyselného poľnohospodárstva alebo zlého zaobchádzania. Používa sa aj organická bielizeň a materiálové zmesi vyrobené z organickej panenskej vlny a hodvábu. Výrobca tiež získal pečať Global Organic Textile Standard (GOTS). Zákazníkovi to ponúka nielen istotu vedomia, že v rukách drží poctivo ekologický výrobok, ale prísna kontrola zároveň zaručuje výrobcovi, že všetky výrobné kroky skutočne spĺňajú vysoké štandardy. Textílie sú farbené na prírodnej báze, bez použitia chemikálií. Výroba férového oblečenia prebieha v Indii a Chorvátsku.

Produkty Living Crafts sú šetrné k pokožke a ponúkajú vysoký komfort. Každý kus oblečenia je bez škodlivých látok, a preto sa stane ešte obľúbenejším kúskom šatníka vášho drobca. Vďaka dlhej životnosti môžu textílie bez problémov nosiť aj súrodenci bez toho, aby materiál stratil svoj tvar. Pri kvalitnej a ekologickej výrobe sa už bábätká a deti nemusia vzdávať módnych strihov a pestrých farieb. Pretože eko už nie je nudné a nevýrazné! Oblečenie zaujme jednoduchou eleganciou a nadčasovosťou. Výrobky Living Crafts označené „Vyrobené zo 100 % veternej energie“ sú vyrobené zo 100 % obnoviteľnej energie.

Living Crafts sú od roku 2016 členom Fair Wear Foundation. Pod záštitou tejto organizácie výrobcovia, továrne, mimovládne organizácie a mnohí ďalší partneri spolupracujú na zlepšení pracovných podmienok v 11 výrobných krajinách v Ázii, Európe a Afrike. FWF združuje pod svojou strechou viac ako 80 spoločností, ktoré zastupujú celkovo 120 značiek po celom svete. Vylepšenia uskutočnené vo výrobných zariadeniach sú dôkladne monitorované a tiež kontrolované z hľadiska súladu. Fair Wear Foundation je tiež platformou na výmenu skúseností a návrhov a posilňuje priemyselné vzťahy, čo následne zvyšuje efektivitu a motiváciu každého výrobcu.

Číslo certifikátu GOTS: CU 816552 Stupeň označenia "organický" podľa GOTS, okrem všetkých vlnených výrobkov s 30% obsahom hodvábu, tu platí stupeň označenia "vyrobené s organickým" podľa GOTS.