GOKI Vikingská hra KUBB

Drevená vikingská hra Kubb pre 2 až 12 hráčov vo veku od 5 do 99 rokov od goki. Vonkajšia oddychová zábava pre celú rodinu. Drevo z trvalo udržateľného lesného hospodárstva. "spiel gut" certifikovaná.

€32 €32 / 1 ks
GOKI Vikingská hra KUBB
Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

goki drevený vikingský šach pre deti od 5 rokov

Kubb, herný trend zo Škandinávie, je už roky absolútnym hitom medzi outdoorovými spoločenskými hrami pre celú rodinu. Podporuje zručnosť, fyzickú motoriku a tímového ducha. Úplne všestranné, bez ohľadu na to, či chcete hrať hru Viking na záhrade, na trávniku v parku alebo na pláži. Kvalitná drevená hra, robustná a odolná. S podrobným návodom. Zabalené v bavlnenom vrecúšku si ho môžete vziať kamkoľvek. Ocenená Nemeckou pečaťou "spiel gut" ("dobrá hra").

  • 21-dielna hra 
  • Rodinná hra pre 2 až 12 hráčov vo veku od 5 do 99 rokov
  • Vyrobené z európskeho buku s prísnym ohľadom na udržateľnosť
  • Kráľ s červenou korunou s rozmermi 4,5 x 4,5 x 25 cm
  • Balenie vrátane pevnej bavlnenej tašky

Hra Kubb obsahuje veľa pozitívnych možností. Je ju možné hrať s 2 ľuďmi alebo až s 12 ľuďmi rozdelenými do dvoch tímov. Podporuje tímového ducha a strategické myslenie, ako aj určitú zručnosť pri hádzaní. Hrá sa proti sebe na ploche s istým rozostupom. Cieľom hry je zosadiť kráľa po zrazení 5 kubbov (hranolov) protihráča (alebo tímu). Hra a zábava, športové ambície a spoločenskosť nie sú v tejto hre rozhodne zanedbávané. Keď si raz zahráte hru Kubb, určite nie naposledy. 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky na von
Hmotnosť: 1.86 kg
Farba: drevo
Materiál: drevo
Rozmer: do 30 cm
Štýl: dievčenské, chlapčenské, neutrálne
Vek: od 5 rokov

Doprajte svojmu dieťaťu drevené hračky od goki. S láskyplne navrhnutými farebnými detskými hračkami sa môžu vaše ratolesti rozvíjať, vytvárať skvelé nápady na hry a zároveň trénovať svoje motorické zručnosti. Gollnest & Kiesel KG je jedným z najvýznamnejších výrobcov drevených hračiek v Európe a je najväčšou hračkárskou spoločnosťou v severnom Nemecku. Spoločnosť, ktorá vlastní aj značky Heimess a Holztiger, bola založená pred viac ako 4 desaťročiami. Značka goki je synonymom pre deti, milujúci, funkčný dizajn a krásne jasné farby. Vďaka vysokej kvalite výroby a dostupnej cene sú hračky goki obzvlášť zaujímavé.

Goki, s jedným z najrozmanitejších sortimentov v hračkárskom priemysle, už 40 rokov vyrába drevené hračky a robí svet pestrejším. Goki vyrába drevené hračky, aby detstvo zostalo dobrodružstvom. Viac ako 450 zamestnancov goki po celom svete pracuje na tom, aby boli detské izby farebnejšie.

V goki nájdete iba zodpovedné hračky: používa iba drevo z trvalo udržateľného európskeho lesníctva. Pracuje na výrobe čo najväčšieho počtu produktov kruhovým spôsobom. Vo svojej výrobe sú druhy plastov PVC, PU, ​​ABS a PS zo všetkých hračiek nahradené ich alternatívami šetrnými k životnému prostrediu. Goki je tiež celosvetovo sociálne angažovaná. Takto vznikajú školy v rozvojových krajinách ako Mali, Peru či Uganda. Šancu na vzdelanie tam dostávajú deti, ktoré predtým museli okrem iného pracovať v baniach. Vo vlastnej továrni goki v Číne platia západné normy, pokiaľ ide o bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci. Zamestnanci dostávajú mzdy vysoko nad rámec kolektívnej zmluvy. Je samozrejmé, že žiadne goki hračky nevyrábajú deti. Vyrábajú hračky PRE deti, nie deťmi.

Hračky by mali byť zábavné a bezpečné. Na zabezpečenie najvyšších bezpečnostných štandardov tím riadenia kvality testuje všetky produkty v goki internom laboratóriu. Externé skúšobné ústavy tiež pravidelne preverujú goki produkty v rozsiahlych testoch.