GOKI Drevená elastická motorická hračka dúhová hrkálka

Hrkálka a motorická hračka v jednom, malé drevené korálky pri pohybe klopkajú. Podporuje motoriku a postreh. Prísne testované na škodlivé látky a bezpečnosť. Vyrobené v Nemecku.

€10,99 €10,99 / 1 ks
GOKI Drevená elastická motorická hračka dúhová hrkálka
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

goki drevená motorická dúhová hrkálka pre bábätká 

Drevená motorická hračka trénuje motoriku a postreh. Bábätká nepotrebujú veľa, len dobré hračky. Detská hračka goki vyrobená z dreva bola vyrobená kvalitne a pevne. Motorická hračka je ľahko uchopiteľná pre malé ručičky. Každá jedna časť motorickej hračky je príjemná na dotyk. V hornej časti je 6 drevených korálok, ktoré pri pohybe hrkajú. Drevo bolo čiastočne lazúrované a lakované, bez rozpúšťadiel a na vodnej báze. Detské hračky goki baby sú prísne testované na škodlivé látky a vyrobené v Nemecku.

  • Detská hrkálka a motorická hračka vyrobená z dreva, glazovaná a lakovaná (bez rozpúšťadiel)
  • Dĺžka 11 cm
  • Podporuje motoriku a vnímanie
  • Odolná voči slinám
  • Vyrobené v Nemecku

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky pre novorodencov a bábätká
Hmotnosť: 0.11 kg
Farba: pestrofarebné
Materiál: drevo
Rozmer: do 20 cm
Štýl: dievčenské, chlapčenské, neutrálne
Vek: 0+

Doprajte svojmu dieťaťu drevené hračky od goki. S láskyplne navrhnutými farebnými detskými hračkami sa môžu vaše ratolesti rozvíjať, vytvárať skvelé nápady na hry a zároveň trénovať svoje motorické zručnosti. Gollnest & Kiesel KG je jedným z najvýznamnejších výrobcov drevených hračiek v Európe a je najväčšou hračkárskou spoločnosťou v severnom Nemecku. Spoločnosť, ktorá vlastní aj značky Heimess a Holztiger, bola založená pred viac ako 4 desaťročiami. Značka goki je synonymom pre deti, milujúci, funkčný dizajn a krásne jasné farby. Vďaka vysokej kvalite výroby a dostupnej cene sú hračky goki obzvlášť zaujímavé.

Goki, s jedným z najrozmanitejších sortimentov v hračkárskom priemysle, už 40 rokov vyrába drevené hračky a robí svet pestrejším. Goki vyrába drevené hračky, aby detstvo zostalo dobrodružstvom. Viac ako 450 zamestnancov goki po celom svete pracuje na tom, aby boli detské izby farebnejšie.

V goki nájdete iba zodpovedné hračky: používa iba drevo z trvalo udržateľného európskeho lesníctva. Pracuje na výrobe čo najväčšieho počtu produktov kruhovým spôsobom. Vo svojej výrobe sú druhy plastov PVC, PU, ​​ABS a PS zo všetkých hračiek nahradené ich alternatívami šetrnými k životnému prostrediu. Goki je tiež celosvetovo sociálne angažovaná. Takto vznikajú školy v rozvojových krajinách ako Mali, Peru či Uganda. Šancu na vzdelanie tam dostávajú deti, ktoré predtým museli okrem iného pracovať v baniach. Vo vlastnej továrni goki v Číne platia západné normy, pokiaľ ide o bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci. Zamestnanci dostávajú mzdy vysoko nad rámec kolektívnej zmluvy. Je samozrejmé, že žiadne goki hračky nevyrábajú deti. Vyrábajú hračky PRE deti, nie deťmi.

Hračky by mali byť zábavné a bezpečné. Na zabezpečenie najvyšších bezpečnostných štandardov tím riadenia kvality testuje všetky produkty v goki internom laboratóriu. Externé skúšobné ústavy tiež pravidelne preverujú goki produkty v rozsiahlych testoch.