DISANA mušelínová plienka 5ks balenie

Mušelínová plienka od spoločnosti Disana zo 100% organickej bavlny, šetrná k pokožke. Všestranná, bez alergénov. Možno prať v práčke pri 95°C. GOTS certifikovaná

€28,95 €5,79 / 1 ks
DISANA mušelínová plienka 5ks balenie
Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

Osvedčená textilná BIO plienka Disana z organickej bavlny 

Existuje nespočetné množstvo spôsobov, ako používať Disana tenké mušelínové plienky, a ako plienku pre dieťa poskladať. Každá pôrodná asistentka má vlastnú techniku. Túto 80 x 80 cm veľkú plienku je možné použiť aj ako absorpčnú vložku do pletenej plienky, môže byť použitá v plienke napríklad na noc. Alebo ako handričku na odgrgnutie, ako podbradník, ako tienidlo alebo na utešenie. Univerzálna plienka, ktorá by nemala chýbať v žiadnom kočíku.

  • Vyrobené zo 100% organickej bavlny
  • Veľkosť 80 x 80 cm
  • Hmotnosť 110 g/m²
  • Možno prať v práčke pri 95°C
  • Jemné a šetrné k pokožke
  • GOTS certifikovaná
  • Vyrobené v Nemecku

Plienkovanie s textilnými plienkami je šetrné k peňaženke a životnému prostrediu. Okrem toho majú deti, ktoré sú plienkované prírodnými plienkovými textíliami, menšiu pravdepodobnosť, že budú trpieť boľavým zadočkom. Dôvodom je použitá organická bavlna, ktorá je priedušná a pestovaná sa bez použitia pesticídov, fungicídov, chemických hnojív atď. 

Pokyny pre starostlivosť

Pred prvým použitím plienky ju operte 2-3 krát pri teplote 95°C, aby sa vyvinula jej plná savosť. Pre ekologickejšie pranie potom stačí plienku prať do 60°C.

Materiál

100% GOTS certifikovaná BIO bavlna z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva

Dodatočné parametre

Kategória: Plienky a doplnky
Farba: prírodná biela
Materiál: 100% bavlna


Prírodná detská móda Disana v BIO kvalite

Deti sú to najcennejšie, čo máme. Potrebujú veľa lásky a ochrany. Preto sa Vám snažíme dať všetko, čo môžeme. Súčasťou je zdravá "druhá koža" - oblečenie, ktoré je vyrobené ekologicky z materiálov, ktoré sú čo najprirodzenejšie.

Detské a dojčenské textílie vyrobené z látok, ktoré sú čo najprirodzenejšie - Imma a Dietrich Sautterovci založili spoločnosť Disana s touto myšlienkou pred 40 rokmi. To, čo začalo s umývateľným plienkovým systémom, sa v priebehu rokov vyvinulo do širokej škály detského a bytového textilu. Myšlienka za tým však vždy zostala rovnaká. 

Ako ekologická spoločnosť je Disana od samého začiatku na čele hnutia za udržateľnosť
Oblečenie vyrobené z kontrolovaných, ekologicky vyrábaných surovín, čo pre Disanu znamená použitie čistých prírodných vlákien ako Merino ovčia vlna z kontrolovaného ekologického chovu zvierat, bavlna z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a hodváb. Zvieratá a príroda by sa počas výroby nemali zneužívať a malo by sa s nimi zaobchádzať s rešpektom. Krátke výrobné trasy vo vlastnej réžii na zabezpečenie vysokej kvality produktov; všetky zložky ako gombíky a šijacie nite sú vyrobené z prírodných materiálov a obnoviteľných surovín; Udržiavanie kontaktov so všetkými dodávateľmi a partnermi v rámci textilného reťazca, často mnoho rokov; Dodržiavanie vysokých ekologických noriem a pravidelné testovanie znečisťujúcich látok nezávislými inštitútmi.