DISANA Mušelínová handričky na umývanie 25 x 25 cm - 5ks balenie

Mušelínové handričky na umývanie pre bábätká od spoločnosti Disana zo 100% organickej najjemnejšej bavlny, šetrné k pokožke, perfektné na umývanie v záhyboch. Možno prať v práčke pri 95°C. GOTS certifikované

€12 €2,40 / 1 ks
DISANA Mušelínová handričky na umývanie 25 x 25 cm - 5ks balenie
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

Handričky na umývanie a kúpeľ bábätiek a detí zo 100% BIO bavlny od Disany

Premení ranné umývanie na malý wellness zážitok – Disana mušelínová handrička na umývanie. Jej tkaný, jemne textúrovaný povrch jemne masíruje detskú pokožku počas každodennej starostlivosti o telo, podporuje krvný obeh a blaho dieťatka.

Tieto mušelínové handričky vyrobené z organickej bavlny sú nebielené a nefarbené, takže počas umývania sa detskej pokožky dotýkajú iba nekontaminované prírodné vlákna.

  • Vyrobené zo 100% organickej bavlny
  • Veľkosť 25 x 25 cm
  • Hmotnosť 110 g/m²
  • Možno prať v pračke pri 95°C
  • Jemné a šetrné k pokožke
  • GOTS certifikovaná
  • Vyrobené v Nemecku

Materiál

100% GOTS certifikovaná BIO bavlna z kontrolovaného ekologického pestovania

Starostlivosť

Možné prať v pračke pri 95°C. Pre ekologickejšie pranie avšak stačí prať do 60°C.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Prebaľovanie, kŕmenie a kúpanie
Farba: prírodná biela
Materiál: 100% bavlna


Prírodná detská móda Disana v BIO kvalite

Deti sú to najcennejšie, čo máme. Potrebujú veľa lásky a ochrany. Preto sa Vám snažíme dať všetko, čo môžeme. Súčasťou je zdravá "druhá koža" - oblečenie, ktoré je vyrobené ekologicky z materiálov, ktoré sú čo najprirodzenejšie.

Detské a dojčenské textílie vyrobené z látok, ktoré sú čo najprirodzenejšie - Imma a Dietrich Sautterovci založili spoločnosť Disana s touto myšlienkou pred 40 rokmi. To, čo začalo s umývateľným plienkovým systémom, sa v priebehu rokov vyvinulo do širokej škály detského a bytového textilu. Myšlienka za tým však vždy zostala rovnaká. 

Ako ekologická spoločnosť je Disana od samého začiatku na čele hnutia za udržateľnosť
Oblečenie vyrobené z kontrolovaných, ekologicky vyrábaných surovín, čo pre Disanu znamená použitie čistých prírodných vlákien ako Merino ovčia vlna z kontrolovaného ekologického chovu zvierat, bavlna z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a hodváb. Zvieratá a príroda by sa počas výroby nemali zneužívať a malo by sa s nimi zaobchádzať s rešpektom. Krátke výrobné trasy vo vlastnej réžii na zabezpečenie vysokej kvality produktov; všetky zložky ako gombíky a šijacie nite sú vyrobené z prírodných materiálov a obnoviteľných surovín; Udržiavanie kontaktov so všetkými dodávateľmi a partnermi v rámci textilného reťazca, často mnoho rokov; Dodržiavanie vysokých ekologických noriem a pravidelné testovanie znečisťujúcich látok nezávislými inštitútmi.