ULRICH Prací prostriedok vlna/hodváb/kože na detský textil 500 ml

Šetrný a účinný ekologický prací prostriedok na detský textil z vlny, hodvábu alebo kože, 500ml. Bez palmového oleja, parfumov, optických zjasňovačov alebo enzýmov.

€9,40 €1,88 / 100 ml
ULRICH Prací prostriedok vlna/hodváb/kože na detský textil 500 ml
Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

Ekologický prací prostriedok na detský textil z vlny, hodvábu alebo kože

Ekonomický prací prostriedok na vlnu/hodváb/kože pre detský textil v 500 ml recyklovateľnej fľaši. Dá sa použiť na všetkých úrovniach tvrdosti vody, prací prostriedok je ideálny pre všetky prateľné druhy vlny, hodvábu a kožušiny, či už ručne alebo v práčke. Pri šetrnom používaní stačí na dosiahnutie perfektných výsledkov prania len 20 ml na 2,5 kg suchej bielizne. Receptúra sa zámerne vyhýba parfumom, optickým zjasňovačom a enzýmom, vďaka čomu je prací prostriedok ideálny pre alergikov. Použité suroviny sú ľahko biologicky rozložiteľné, a preto veľmi šetrné k životnému prostrediu.

  • pre nadýchane mäkké vlnené textílie a kožušiny
  • vyrobený z kvalitných obnoviteľných surovín
  • obsahuje kyselinu mliečnu, ktorá znižuje usadzovanie vodného kameňa
  • netestovaný na zvieratách
  • neobsahuje palmový olej, parfumy, optické zjasňovače alebo enzýmy
  • zodpovedá požiadavkám Nature Care Product Standards

Použitie: 20 ml pracieho prostriedku vystačí na pranie 2,5 kg suchej bielizne. Dodržujte pokyny na pranie a ošetrovanie definované výrobcom textílie. Možno používať pri teplotách 30/40/60 °C.

Tip: Odolné škvrny najprv ošetrite prírodným odstraňovačom škvŕn s výťažkom z kviláje mydlovej alebo žlčovým mydlom.

Počet dávok v balení: Balenie 500ml – cca 25 dávok

Zloženie v súlade so smernicou EU 648/2004: 5 – < 15 % neiónové povrchovo aktívne látky,  < 5 % aniónové povrchovo aktívne látky, benzylalkohol

Bezpečnostné varovanie

Nesmie sa dostať do rúk detí. Pri zasiahnutí očí: Niekoľko minút ich dôkladne vyplachujte vodou, vyberte kontaktné šošovky, pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc. 

Dodatočné parametre

Kategória: Pracie a čistiace prostriedky
Balenie: 500ml

 

Ulrich Natürlich (z nemčiny = samozrejme) už dlhé roky vyrába čistiace a ošetrujúce prostriedky, ktoré môžete s čistým svedomím používať. Z tejto filozofie vznikli pracie a čistiace prostriedky, prostriedky na odstraňovanie vodného kameňa, výrobky na ošetrovanie textilu, kože a dreva.

Ohľaduplno voči životnému prostrediu aj pri domácich prácach 
Čistiace a ošetrujúce prostriedky Ulrich Natürlich sú vysoko koncentrované, hospodárne a obzvlášť účinné. Sú vyrobené z najkvalitnejších obnoviteľných surovín, neobsahujú fosfáty, ropné povrchovo aktívne látky, optické zjasňovače, vône a farbivá, konzervanty, agresívne kyseliny, chlór či amoniak a sú biologicky odbúrateľné. Okrem toho čistiace a ošetrujúce prostriedky zodpovedajú smerniciam Nemeckej asociácie pre dobré životné podmienky zvierat. To znamená, že produkty majú čo najmenší dopad na životné prostredie a zároveň sú šetrné k pokožke.
Produkty sa dajú navzájom kombinovať, takže si môžete napríklad vybrať rôzne vône a tiež cielene zvýšiť účinnosť produktov.

Ulrich Natürlich tiež nepretržite a aktívne pracuje na problematike balenia. Produkty sú v súčasnosti ponúkané predovšetkým v polyetylénových obaloch, ktoré sú znovu naplniteľné. Spoločnosť tak prispieva k predchádzaniu vzniku odpadu.

Produkty Ulrich Natürlich svojou koncentráciou a vyhýbaním sa umelým plnivám a extenderom (čiže riedeniu) pomáhajú šetriť náklady na balenie a energiu – výhoda, z ktorej profitujete aj vy!