ULRICH Prací gél s mydlicou lekárskou 1l

Šetrný, účinný a všestranný ekologický prací prostriedok Ulrich na všetky druhy textílie - 1l. Bez palmového oleja, parfumov, optických zjasňovačov alebo enzýmov.

€9,20 €9,20 / 1 l
ULRICH Prací gél s mydlicou lekárskou 1l
Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

Ekologický a šetrný prací prostriedok s mydlicou lekárskou ideálny pre alergikov

Prírodný prací prostriedok Ulrich s výťažkom z mydlice je všestranný, vhodný pre všetky textílie ako bavlna, ľan atď na 20° - 95° C. Pri výrobe neboli pridané žiadne parfumy. Z tohto dôvodu je prírodný prací prostriedok Ulrich s extraktom z mydlice ideálny pre alergikov. Pridávanie mydlového extraktu je dobre známe už zo stredoveku. "Mydlové" látky výťažku z mydlice podporujú umývací a čistiaci účinok. Náš prírodný prací prostriedok Ulrich s extraktom z mydlice je koncentrát, a preto je jeho používanie veľmi ekonomické. Na dobré výsledky prania postačí 30 ml na 4,5 kg suchej bielizne. Zloženie jednotlivých surovinových zložiek bolo stanovené v úzkej súčinnosti s pozitívnym zoznamom NCPS (Nature Care Product Standards). Suroviny použité v prírodnom pracom prostriedku Ulrich s výťažkom z mydlice sú ľahko biologicky rozložiteľné, a preto veľmi šetrné k životnému prostrediu.

  • Zabraňuje usadzovaniu vápnika
  • Vhodný pre alergikov
  • Vegánsky produkt
  • Vyrobený z kvalitných, obnoviteľných surovín
  • Bez palmového oleja, farbív, vôní a konzervačných látok 
  • Bez pokusov na zvieratách
  • Bez petrochemických surovín
  • Zodpovedá požiadavkám Nature Care Product Standards
  • Fľaša bola vyrobená z recyklovaného materiálu
  • Balenie 1 l – cca 33 dávok


Použitie: 30 ml pracieho prostriedku vystačí na pranie 4,5 kg suchej bielizne. Dodržujte pokyny na pranie a ošetrovanie definované výrobcom textílie. Možno používať pri teplotách 30/60/95 °C.

Tip: Odolné škvrny ošetrite prírodným odstraňovačom škvŕn s výťažkom z kviláje mydlovej alebo žlčovým mydlom. 

Zloženie v súlade so smernicou EU 648/2004: 5 – < 15 % neiónové povrchovo aktívne látky,  < 5 % aniónové povrchovo aktívne látky, benzylalkohol, extrakt z mydlice lekárskej

Bezpečnostné varovanie

Nesmie sa dostať do rúk detí. Pri zasiahnutí očí: Niekoľko minút ich dôkladne vyplachujte vodou, vyberte kontaktné šošovky, pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc. 

Dodatočné parametre

Kategória: Pracie a čistiace prostriedky
Balenie: 1l

 

Ulrich Natürlich (z nemčiny = samozrejme) už dlhé roky vyrába čistiace a ošetrujúce prostriedky, ktoré môžete s čistým svedomím používať. Z tejto filozofie vznikli pracie a čistiace prostriedky, prostriedky na odstraňovanie vodného kameňa, výrobky na ošetrovanie textilu, kože a dreva.

Ohľaduplno voči životnému prostrediu aj pri domácich prácach 
Čistiace a ošetrujúce prostriedky Ulrich Natürlich sú vysoko koncentrované, hospodárne a obzvlášť účinné. Sú vyrobené z najkvalitnejších obnoviteľných surovín, neobsahujú fosfáty, ropné povrchovo aktívne látky, optické zjasňovače, vône a farbivá, konzervanty, agresívne kyseliny, chlór či amoniak a sú biologicky odbúrateľné. Okrem toho čistiace a ošetrujúce prostriedky zodpovedajú smerniciam Nemeckej asociácie pre dobré životné podmienky zvierat. To znamená, že produkty majú čo najmenší dopad na životné prostredie a zároveň sú šetrné k pokožke.
Produkty sa dajú navzájom kombinovať, takže si môžete napríklad vybrať rôzne vône a tiež cielene zvýšiť účinnosť produktov.

Ulrich Natürlich tiež nepretržite a aktívne pracuje na problematike balenia. Produkty sú v súčasnosti ponúkané predovšetkým v polyetylénových obaloch, ktoré sú znovu naplniteľné. Spoločnosť tak prispieva k predchádzaniu vzniku odpadu.

Produkty Ulrich Natürlich svojou koncentráciou a vyhýbaním sa umelým plnivám a extenderom (čiže riedeniu) pomáhajú šetriť náklady na balenie a energiu – výhoda, z ktorej profitujete aj vy!