GOKI Prírodná reťaz na kočík Veverička

Reťaz na kočík Veverička od goki pre bábätká z dreva, podporuje zrakové vnímanie bábätka. Prísne testované na škodlivé látky. Ručne vyrobené v Nemecku.

€18,50 €18,50 / 1 ks
GOKI Prírodná reťaz na kočík Veverička
Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

Roztomilá prírodná reťaz Veverička na kočík od goki

Skutočná krása nepotrebuje farbu - hovorí veverička. Asi pravda. goki implementovalo tento takmer filozofický prístup do produktovej série - “natural”, vyrobenej v Nemecku. Táto roztomilá reťaz na kočík ponúka dostatočnú hmatovú hodnotu a vizuálnu stimuláciu, a tak sa zámerne vyhýba zmyslovému preťaženiu.

Produkty vhodné pre deti podporujú zrakové vnímanie, motorický a zmyslový vývoj vášho dieťatka - od prvého dňa. Ponúkajú vášmu dieťatku niečo, s čím sa môže hrať. Goki reťaze na kočík sa dajú ľahko pripevniť na kočík alebo na autosedačku a sú dokonalými spoločníkmi na cestách.

Prvky reťaze na kočík sú netoxické, odolné voči slinám a potu. Sú vyrábané ručne v Nemecku. Kvalitné balenie s okienkom je ideálne ako darček.

  • Prísne testované na škodlivé látky
  • Rozmery  40 x 2,5 x 11 cm
  • Ručne vyrobené
  • Certifikovaná bezpečnosť
  • Vyrobené v Nemecku

Dodatočné parametre

Kategória: Kolotoče a hračky na zavesenie
Hmotnosť: 0.17 kg
Farba: prírodná
Materiál: drevo, kov
Rozmer: do 40 cm
Štýl: dievčenské, chlapčenské, neutrálne
Vek: 0+

Doprajte svojmu dieťaťu drevené hračky od goki. S láskyplne navrhnutými farebnými detskými hračkami sa môžu vaše ratolesti rozvíjať, vytvárať skvelé nápady na hry a zároveň trénovať svoje motorické zručnosti. Gollnest & Kiesel KG je jedným z najvýznamnejších výrobcov drevených hračiek v Európe a je najväčšou hračkárskou spoločnosťou v severnom Nemecku. Spoločnosť, ktorá vlastní aj značky Heimess a Holztiger, bola založená pred viac ako 4 desaťročiami. Značka goki je synonymom pre deti, milujúci, funkčný dizajn a krásne jasné farby. Vďaka vysokej kvalite výroby a dostupnej cene sú hračky goki obzvlášť zaujímavé.

Goki, s jedným z najrozmanitejších sortimentov v hračkárskom priemysle, už 40 rokov vyrába drevené hračky a robí svet pestrejším. Goki vyrába drevené hračky, aby detstvo zostalo dobrodružstvom. Viac ako 450 zamestnancov goki po celom svete pracuje na tom, aby boli detské izby farebnejšie.

V goki nájdete iba zodpovedné hračky: používa iba drevo z trvalo udržateľného európskeho lesníctva. Pracuje na výrobe čo najväčšieho počtu produktov kruhovým spôsobom. Vo svojej výrobe sú druhy plastov PVC, PU, ​​ABS a PS zo všetkých hračiek nahradené ich alternatívami šetrnými k životnému prostrediu. Goki je tiež celosvetovo sociálne angažovaná. Takto vznikajú školy v rozvojových krajinách ako Mali, Peru či Uganda. Šancu na vzdelanie tam dostávajú deti, ktoré predtým museli okrem iného pracovať v baniach. Vo vlastnej továrni goki v Číne platia západné normy, pokiaľ ide o bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci. Zamestnanci dostávajú mzdy vysoko nad rámec kolektívnej zmluvy. Je samozrejmé, že žiadne goki hračky nevyrábajú deti. Vyrábajú hračky PRE deti, nie deťmi.

Hračky by mali byť zábavné a bezpečné. Na zabezpečenie najvyšších bezpečnostných štandardov tím riadenia kvality testuje všetky produkty v goki internom laboratóriu. Externé skúšobné ústavy tiež pravidelne preverujú goki produkty v rozsiahlych testoch.