GOKI Dúhové gymnastická stuha

goki gymnastická stuha pre deti od 3 rokov v dúhových farbách. Hravou formou trénuje motoriku.

Položka bola vypredaná…
€3,99 €3,99 / 1 ks
GOKI Dúhové gymnastická stuha
Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

goki gymnastická stuha - detská hračka od goki pre deti od 3 rokov

Tanec a kreslenie krásnych vzorov vo vzduchu ako v rytmickej gymnastike - je to nielen zábava, ale tiež podporuje koordináciu ruka-oko. Pohybová hračka je rýchlo zbaliteľná a ponúka hravú možnosť trénovať koordináciu a motoriku pri pohybe. Prísne testované na škodlivé látky.

  • Dĺžka uchopenia 41 cm, dĺžka stuhy 2 m
  • Hravou formou trénuje koordináciu a motoriku
  • Skladná hračka, ktorú si môžete vziať kamkoľvek

Výstražné upozornenie
Nebezpečenstvo! Nevhodné pre deti do 3 rokov. Riziko zranenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky na von
Hmotnosť: 0.33 kg
Farba: pestrofarebné
Materiál: textil
Rozmer: do 50 cm
Štýl: dievčenské
Vek: od 3 rokov
Položka bola vypredaná…

Doprajte svojmu dieťaťu drevené hračky od goki. S láskyplne navrhnutými farebnými detskými hračkami sa môžu vaše ratolesti rozvíjať, vytvárať skvelé nápady na hry a zároveň trénovať svoje motorické zručnosti. Gollnest & Kiesel KG je jedným z najvýznamnejších výrobcov drevených hračiek v Európe a je najväčšou hračkárskou spoločnosťou v severnom Nemecku. Spoločnosť, ktorá vlastní aj značky Heimess a Holztiger, bola založená pred viac ako 4 desaťročiami. Značka goki je synonymom pre deti, milujúci, funkčný dizajn a krásne jasné farby. Vďaka vysokej kvalite výroby a dostupnej cene sú hračky goki obzvlášť zaujímavé.

Goki, s jedným z najrozmanitejších sortimentov v hračkárskom priemysle, už 40 rokov vyrába drevené hračky a robí svet pestrejším. Goki vyrába drevené hračky, aby detstvo zostalo dobrodružstvom. Viac ako 450 zamestnancov goki po celom svete pracuje na tom, aby boli detské izby farebnejšie.

V goki nájdete iba zodpovedné hračky: používa iba drevo z trvalo udržateľného európskeho lesníctva. Pracuje na výrobe čo najväčšieho počtu produktov kruhovým spôsobom. Vo svojej výrobe sú druhy plastov PVC, PU, ​​ABS a PS zo všetkých hračiek nahradené ich alternatívami šetrnými k životnému prostrediu. Goki je tiež celosvetovo sociálne angažovaná. Takto vznikajú školy v rozvojových krajinách ako Mali, Peru či Uganda. Šancu na vzdelanie tam dostávajú deti, ktoré predtým museli okrem iného pracovať v baniach. Vo vlastnej továrni goki v Číne platia západné normy, pokiaľ ide o bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci. Zamestnanci dostávajú mzdy vysoko nad rámec kolektívnej zmluvy. Je samozrejmé, že žiadne goki hračky nevyrábajú deti. Vyrábajú hračky PRE deti, nie deťmi.

Hračky by mali byť zábavné a bezpečné. Na zabezpečenie najvyšších bezpečnostných štandardov tím riadenia kvality testuje všetky produkty v goki internom laboratóriu. Externé skúšobné ústavy tiež pravidelne preverujú goki produkty v rozsiahlych testoch.