DISANA papierový flís do plienok 100ks balenie

Mäkké, papierové plienkové vložky odolné voči roztrhnutiu, vysoko absorpčné, chránia plienku pred znečistením. Vyrobené v Nemecku z celulózy, bielené kyslíkom, kompostovateľné.

€7,50 €0,08 / 1 ks
DISANA papierový flís do plienok 100ks balenie
Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

Papierový flís do plienok od Disany

Odolné proti roztrhnutiu aj v mokrom stave. Naša pomôcka pre "veľký biznis". Flís umiestnený v plienke ako prvá vrstva priamo na pokožke pod vložkou zachytáva detskú stolicu a udržuje tak vrchnú vrstvu plienky čistejšiu. Obsah sa likviduje cez toaletu a vodotesný papier v odpade.

Uložené v taške na plienky máte vždy so sebou niečo, čím môžete nielen použiť na prebaľovanie, ale aj dieťaťu utrieť ústa a ruky. Balenie - 100 listov o veľkosti 16 x 35 cm. Prísne testované na škodlivé látky!

  • Nevyhnutné pre všetky látkové plienky - Disana Plienka Fleece 100 listov, každá 16 x 35 cm
  • Prispôsobené potrebám vášho dieťatka – jemné a šetrné k pokožke
  • Silná ochrana - chráni látkovú plienku pred premočením a znečistením
  • Vysoko kvalitná a ekologická výroba
  • Vyrobené v Nemecku

Plienkovanie s textilnými plienkami je šetrné k peňaženke a životnému prostrediu. Okrem toho majú deti, ktoré sú plienkované prírodnými plienkovými textíliami, menšiu pravdepodobnosť, že budú trpieť boľavým zadočkom. Dôvodom je použitá organická bavlna, ktorá je priedušná a pestovaná sa bez použitia pesticídov, fungicídov, chemických hnojív atď. 

Dodatočné parametre

Kategória: Plienky a doplnky
Farba: prírodná
Materiál: papier


Prírodná detská móda Disana v BIO kvalite

Deti sú to najcennejšie, čo máme. Potrebujú veľa lásky a ochrany. Preto sa Vám snažíme dať všetko, čo môžeme. Súčasťou je zdravá "druhá koža" - oblečenie, ktoré je vyrobené ekologicky z materiálov, ktoré sú čo najprirodzenejšie.

Detské a dojčenské textílie vyrobené z látok, ktoré sú čo najprirodzenejšie - Imma a Dietrich Sautterovci založili spoločnosť Disana s touto myšlienkou pred 40 rokmi. To, čo začalo s umývateľným plienkovým systémom, sa v priebehu rokov vyvinulo do širokej škály detského a bytového textilu. Myšlienka za tým však vždy zostala rovnaká. 

Ako ekologická spoločnosť je Disana od samého začiatku na čele hnutia za udržateľnosť
Oblečenie vyrobené z kontrolovaných, ekologicky vyrábaných surovín, čo pre Disanu znamená použitie čistých prírodných vlákien ako Merino ovčia vlna z kontrolovaného ekologického chovu zvierat, bavlna z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a hodváb. Zvieratá a príroda by sa počas výroby nemali zneužívať a malo by sa s nimi zaobchádzať s rešpektom. Krátke výrobné trasy vo vlastnej réžii na zabezpečenie vysokej kvality produktov; všetky zložky ako gombíky a šijacie nite sú vyrobené z prírodných materiálov a obnoviteľných surovín; Udržiavanie kontaktov so všetkými dodávateľmi a partnermi v rámci textilného reťazca, často mnoho rokov; Dodržiavanie vysokých ekologických noriem a pravidelné testovanie znečisťujúcich látok nezávislými inštitútmi.