DISANA Látková plienka 5ks balenie

Pletená plienka od spoločnosti Disana zo 100% organickej bavlny, priedušná, šetrná k pokožke. Elastické pletenie. Nesie certifikát "Naturtextil IVN certified BEST", certifikovaný spoločnosťou Ecocert Greenlife (Lic. No.: 151699).

€28,95 €5,79 / 1 ks
DISANA Látková plienka 5ks balenie
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

Osvedčená textilná plienka - TOPka medzi textilnými plienkami

Plienka vyrobená z prírodnej organickej bavlny a srdce plienkového systému Disana. Absorbuje veľa vlhkosti a udržuje vašeho drobca dlho v suchu. Jej elastické pletenie kopíruje každý pohyb bábätka a vždy pekne prilieha k telu dieťatka, dokonca aj pri divokých kopoch. Vďaka špeciálnemu tvaru sa nielen ľahko oblieka. Je tiež navrhnutá tak, aby sa drobec do nej zmestil od prvého do posledného dňa prebaľovanie. Výsledkom je, že tieto pletené plienky sú oveľa lacnejšie ako drahé jednorazové plienky a oveľa menej znečisťujú naše životné prostredie.

Pletená plienka Disana funguje ako vnútorný obal plienok (mulovej plienky a vložky) a je zviazaná bočnými šnúrkami, aby vytvorila "nohavice".

  • Vyrobené zo 100% organickej bavlny
  • IVN BEST certifikované
  • Elastické pletenie
  • Jemné a šetrné k pokožke
  • GOTS certifikovaná
  • Vyrobené v Nemecku

Plienkovanie s textilnými plienkami je šetrné k peňaženke a životnému prostrediu. Okrem toho majú deti, ktoré sú plienkované prírodnými plienkovými textíliami, menšiu pravdepodobnosť, že budú trpieť boľavým zadočkom. Dôvodom je použitá organická bavlna, ktorá je priedušná a pestovaná sa bez použitia pesticídov, fungicídov, chemických hnojív atď. Pletená plienka Disana je vyrobená z nezaťažených, čistých prírodných vlákien, ktoré umožňujú detskej pokožke dýchať a hladia ju.

Údaje o produkte

  • Možno prať v práčke do 60°C
  • Vhodné pre novorodencov a bábätká – plienka "rastie s vami"
  • Šnúrky je možné doobjednať a vymeniť


Pokyny na ošetrovanie

Pri praní odporúčame použiť vrecko na pranie, aby sa šnúrky plienky nezauzlili. Pred prvým použitím plienky ju operte 2-3 krát pri teplote 95°C, aby sa vyvinula jej plná savosť. Potom stačí plienku prať do 60°C. Po umytí plienku krátko roztiahnuť do tvaru.

Dôležité: Prírodná bavlna sa nesmie v práčke žmýkať pri nad 1000 otáčok za minútu.

Dodatočné parametre

Kategória: Plienky a doplnky
Farba: prírodná biela
Materiál: 100% bavlna
Veľkosť: 44, 50, 56, 62, 68, 74, 80, 86, 92, 98, 104


Prírodná detská móda Disana v BIO kvalite

Deti sú to najcennejšie, čo máme. Potrebujú veľa lásky a ochrany. Preto sa Vám snažíme dať všetko, čo môžeme. Súčasťou je zdravá "druhá koža" - oblečenie, ktoré je vyrobené ekologicky z materiálov, ktoré sú čo najprirodzenejšie.

Detské a dojčenské textílie vyrobené z látok, ktoré sú čo najprirodzenejšie - Imma a Dietrich Sautterovci založili spoločnosť Disana s touto myšlienkou pred 40 rokmi. To, čo začalo s umývateľným plienkovým systémom, sa v priebehu rokov vyvinulo do širokej škály detského a bytového textilu. Myšlienka za tým však vždy zostala rovnaká. 

Ako ekologická spoločnosť je Disana od samého začiatku na čele hnutia za udržateľnosť
Oblečenie vyrobené z kontrolovaných, ekologicky vyrábaných surovín, čo pre Disanu znamená použitie čistých prírodných vlákien ako Merino ovčia vlna z kontrolovaného ekologického chovu zvierat, bavlna z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a hodváb. Zvieratá a príroda by sa počas výroby nemali zneužívať a malo by sa s nimi zaobchádzať s rešpektom. Krátke výrobné trasy vo vlastnej réžii na zabezpečenie vysokej kvality produktov; všetky zložky ako gombíky a šijacie nite sú vyrobené z prírodných materiálov a obnoviteľných surovín; Udržiavanie kontaktov so všetkými dodávateľmi a partnermi v rámci textilného reťazca, často mnoho rokov; Dodržiavanie vysokých ekologických noriem a pravidelné testovanie znečisťujúcich látok nezávislými inštitútmi.