DISANA deka pre bábätká z merino vlny - oranžová

Disana všestranná oranžová pletená deka pre bábätká z BIO merino vlny. Rozmer 80 x 100 cm. V rôznych farbách. GOTS certifikované, vyrobené v Nemecku

€48,95 €48,95 / 1 ks
DISANA deka pre bábätká z merino vlny - oranžová
Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

Oranžová pletená deka zo 100% organickej merino vlny od Disany v ďaľších rôznych farbách

Disana klasika medzi detskými prikrývkami. V nej je upletená obzvlášť jemná merino vlna v nadčasovom ajour vzore. Okraj lemuje jemný háčkovaný šev a tým podčiarkuje hrejivý charakter tohto plyšovo mäkkého pleteného kúsku. Malý človiečik sotva zažije viac pocitu bezpečia ako v tejto vlnenej detskej dečke.

  • Vyrobené zo 100% organickej merino vlny
  • Rozmer 80 x 100 cm
  • Hustota tkaniny 320g/m²
  • Vhodné pre novorodencov
  • Príjemne teplé a regulujúce teplotu
  • GOTS certifikovaná
  • Vyrobené v Nemecku


Materiál

100% GOTS certifikovaná merino vlna z kontrolovaného ekologického chovu zvierat


Starostlivosť

Tento materiál odporúčame prať ručne vo vlažnej vode s pracím prostriedkom určeným na pranie vlny (napr. od firmy Disana alebo ULRICH). Vyvarujte sa prosím zmene teploty vody, ako aj žmýkaniu a treniu materiálu. Po vypraní povystierať do tvaru, aby sa nevyťahala a sušiť vo vodorovnej polohe.

Dodatočné parametre

Kategória: Spánok a túlenie
Farba: oranžová
Materiál: 100% vlna


Prírodná detská móda Disana v BIO kvalite

Deti sú to najcennejšie, čo máme. Potrebujú veľa lásky a ochrany. Preto sa Vám snažíme dať všetko, čo môžeme. Súčasťou je zdravá "druhá koža" - oblečenie, ktoré je vyrobené ekologicky z materiálov, ktoré sú čo najprirodzenejšie.

Detské a dojčenské textílie vyrobené z látok, ktoré sú čo najprirodzenejšie - Imma a Dietrich Sautterovci založili spoločnosť Disana s touto myšlienkou pred 40 rokmi. To, čo začalo s umývateľným plienkovým systémom, sa v priebehu rokov vyvinulo do širokej škály detského a bytového textilu. Myšlienka za tým však vždy zostala rovnaká. 

Ako ekologická spoločnosť je Disana od samého začiatku na čele hnutia za udržateľnosť
Oblečenie vyrobené z kontrolovaných, ekologicky vyrábaných surovín, čo pre Disanu znamená použitie čistých prírodných vlákien ako Merino ovčia vlna z kontrolovaného ekologického chovu zvierat, bavlna z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a hodváb. Zvieratá a príroda by sa počas výroby nemali zneužívať a malo by sa s nimi zaobchádzať s rešpektom. Krátke výrobné trasy vo vlastnej réžii na zabezpečenie vysokej kvality produktov; všetky zložky ako gombíky a šijacie nite sú vyrobené z prírodných materiálov a obnoviteľných surovín; Udržiavanie kontaktov so všetkými dodávateľmi a partnermi v rámci textilného reťazca, často mnoho rokov; Dodržiavanie vysokých ekologických noriem a pravidelné testovanie znečisťujúcich látok nezávislými inštitútmi.