DISANA bavlnená nepremokavá podložka

Nepremokavá podložka od spoločnosti Disana zo 99% organickej bavlny a 1% polyuretánu, šetrné k pokožke, obzvlášť mäkká. Možno prať v práčke pri 95°C. GOTS certifikované

Rozmer
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€19 €35 od €19
DISANA bavlnená nepremokavá podložka
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

Disana nepremokavá podložka z organickej bavlny

Dve vrstvy mäkkej tkaniny z organickej bavlny šetrnej k pokožke. Medzi nimi tenký film vyrobený z polyuretánu. Ich póry sú také jemné, že do nich nemôže preniknúť voda, ale vzduch môže cirkulovať. Ideálne ako podložka na prebaľovacom pulte, ako vodotesná ochrana na matraci alebo ako podložka pre dojčenie po ležiačky. Keďže je určená aj na použitie pre ošetrovateľov, vydrží táto vodotesná podložka bez problémov 200 varných praní.

Nepremokavá podložka je vyrobená z organickej bavlny, nebielená a nefarbená, takže sa detskej pokožky dotýkajú iba nekontaminované prírodné vlákna.

  • Vonkajšia vrstva vyrobené zo 100% organickej bavlny
  • 2 veľkosti
  • Obzvlášť mäkká
  • Dá sa nastrihať podľa potreby
  • Možno prať v práčke pri 95°C
  • Jemné a šetrné k pokožke
  • Vyrobené v Nemecku

Pokyny pre starostlivosť

Možné prať v práčke pri 95°C. Pre ekologickejšie pranie avšak stačí prať do 60°C.

Materiál

99% certifikovaná BIO bavlna z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva, 1% polyuretán

Dodatočné parametre

Kategória: Prebaľovanie, kŕmenie a kúpanie
Farba: prírodná
Materiál: bavlna


Prírodná detská móda Disana v BIO kvalite

Deti sú to najcennejšie, čo máme. Potrebujú veľa lásky a ochrany. Preto sa Vám snažíme dať všetko, čo môžeme. Súčasťou je zdravá "druhá koža" - oblečenie, ktoré je vyrobené ekologicky z materiálov, ktoré sú čo najprirodzenejšie.

Detské a dojčenské textílie vyrobené z látok, ktoré sú čo najprirodzenejšie - Imma a Dietrich Sautterovci založili spoločnosť Disana s touto myšlienkou pred 40 rokmi. To, čo začalo s umývateľným plienkovým systémom, sa v priebehu rokov vyvinulo do širokej škály detského a bytového textilu. Myšlienka za tým však vždy zostala rovnaká. 

Ako ekologická spoločnosť je Disana od samého začiatku na čele hnutia za udržateľnosť
Oblečenie vyrobené z kontrolovaných, ekologicky vyrábaných surovín, čo pre Disanu znamená použitie čistých prírodných vlákien ako Merino ovčia vlna z kontrolovaného ekologického chovu zvierat, bavlna z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a hodváb. Zvieratá a príroda by sa počas výroby nemali zneužívať a malo by sa s nimi zaobchádzať s rešpektom. Krátke výrobné trasy vo vlastnej réžii na zabezpečenie vysokej kvality produktov; všetky zložky ako gombíky a šijacie nite sú vyrobené z prírodných materiálov a obnoviteľných surovín; Udržiavanie kontaktov so všetkými dodávateľmi a partnermi v rámci textilného reťazca, často mnoho rokov; Dodržiavanie vysokých ekologických noriem a pravidelné testovanie znečisťujúcich látok nezávislými inštitútmi.