ULRICH Odstraňovač vodného kameňa v spreji 500ml

Prírodný odstraňovač vodného kameňa Ulrich v spreji, 500ml. Na vodovodné batérie, sprchové hlavice, vane, umývadlá, dlaždice alebo sklo. Vegánsky produkt.

€6,80 €1,36 / 100 ml
ULRICH Odstraňovač vodného kameňa v spreji 500ml
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

Účinný odstraňovač vodného kameňa Ulrich v spreji v 500ml balení

Prírodný sprej proti vodnému kameňu Ulrich je dokonalým prípravkom do domácnosti na odstraňovanie vápenatých usadenín a vodných škvŕn na obkladačkách, armatúrach, sprchových kútoch, vaniach a umývadlách. Pri výrobe neboli pridané žiadne vonné látky. Z tohto dôvodu je prírodný sprej Ulrich proti vodnému kameňu ideálny pre alergikov. Zloženie jednotlivých surovinových zložiek bolo stanovené v úzkej súčinnosti s pozitívnym zoznamom NCPS (Nature Care Product Standards). Suroviny použité v prírodnom spreji proti vodnému kameňu Ulrich sú ľahko biologicky rozložiteľné, a preto veľmi šetrné k životnému prostrediu.

  • Ideálne pre povrchy, ako sú vodovodné batérie, sprchové hlavice, vane, umývadlá, dlaždice alebo sklo
  • S nastaviteľným sprejovým uzáverom na použitie ako sprej
  • Umožňuje čistenie veľkých plôch
  • Rýchla a rovnomerná aplikácia na postihnuté miesta
  • S kyselinou mliečnou, ktorá znižuje usadzovanie vodného kameňa
  • Použitie xantánovej gumy
  • Bez palmovému oleju, bez parfumov, bez farbív, bez optických zjasňovačov, bez enzýmov
  • Vegánsky produkt, NCP certifikovaný


Použitie:
nastriekajte, nechajte krátko pôsobiť, opláchnite vodou alebo utrite. V prípade odolných nečistôt postup zopakujte.

Zloženie podľa nariadenia EÚ 648/2004: < 5 % neiónových povrchovo aktívnych látok


Bezpečnostné varovanie

Nebezpečenstvo

Obsahuje: kyselina (2S)-2-hydroxypropánová

Spôsobuje vážne poškodenie očí.

Uchovávajte mimo dosahu detí. Nevdychujte prach/dym/plyn/hmlu/pary/aerosóly. Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre. PO POŽITÍ: vypláchnite ústa. NEVYVOLÁVAJTE zvracanie. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU (alebo vlasmi): Vyzlečte všetky kontaminované časti odevu. Pokožku ihneď opláchnite vodou alebo sprchou. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte lekára. 

Dodatočné parametre

Kategória: Pracie a čistiace prostriedky
Balenie: 500ml

 

Ulrich Natürlich (z nemčiny = samozrejme) už dlhé roky vyrába čistiace a ošetrujúce prostriedky, ktoré môžete s čistým svedomím používať. Z tejto filozofie vznikli pracie a čistiace prostriedky, prostriedky na odstraňovanie vodného kameňa, výrobky na ošetrovanie textilu, kože a dreva.

Ohľaduplno voči životnému prostrediu aj pri domácich prácach 
Čistiace a ošetrujúce prostriedky Ulrich Natürlich sú vysoko koncentrované, hospodárne a obzvlášť účinné. Sú vyrobené z najkvalitnejších obnoviteľných surovín, neobsahujú fosfáty, ropné povrchovo aktívne látky, optické zjasňovače, vône a farbivá, konzervanty, agresívne kyseliny, chlór či amoniak a sú biologicky odbúrateľné. Okrem toho čistiace a ošetrujúce prostriedky zodpovedajú smerniciam Nemeckej asociácie pre dobré životné podmienky zvierat. To znamená, že produkty majú čo najmenší dopad na životné prostredie a zároveň sú šetrné k pokožke.
Produkty sa dajú navzájom kombinovať, takže si môžete napríklad vybrať rôzne vône a tiež cielene zvýšiť účinnosť produktov.

Ulrich Natürlich tiež nepretržite a aktívne pracuje na problematike balenia. Produkty sú v súčasnosti ponúkané predovšetkým v polyetylénových obaloch, ktoré sú znovu naplniteľné. Spoločnosť tak prispieva k predchádzaniu vzniku odpadu.

Produkty Ulrich Natürlich svojou koncentráciou a vyhýbaním sa umelým plnivám a extenderom (čiže riedeniu) pomáhajú šetriť náklady na balenie a energiu – výhoda, z ktorej profitujete aj vy!