ULRICH Odstraňovač škvŕn s výťažkom z panamskej kôry - 500ml

Prírodný odstraňovač škvŕn Ulrich s extraktom z panamskej kôry 500ml, maximálny účinok proti škvrnám. Vegánsky produkt.

€16 €3,20 / 100 ml
ULRICH Odstraňovač škvŕn s výťažkom z panamskej kôry - 500ml
Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

Prírodný odstraňovač škvŕn Ulrich s extraktom z panamskej kôry

Prírodný odstraňovač škvŕn Ulrich s extraktom z panamskej kôry sa objavuje v úplne novom, ekologicky certifikovanom zložení. Je to vegánska alternatíva nášho ekologicky certifikovaného prírodného žlčového mydla Ulrich. Prírodný odstraňovač škvŕn Ulrich s extraktom z panamskej kôry je vaším spoľahlivým partnerom proti odolným škvrnám na vašom textile!

  • Nové ekologicky certifikované zloženie s maximálnym účinkom proti škvrnám
  • Vegánska alternatíva k prírodnému žlčovému mydlu
  • Vyrobené z kvalitných obnoviteľných surovín
  • Netestované na zvieratách
  • Zodpovedá požiadavkám Nature Care Product Standards


Použitie:  
Naneste priamo na znečistené miesto. Nechajte dôkladne pôsobiť a potom vyperte. Škvrny ošetrite čo najskôr, zvýšite tým pravdepodobnosť dokonalého odstránenia škvŕn.
Tip: Pri silne znečistenej bielizni postup opakujte.

Zloženie v súlade so smernicou EU 648/2004: 5 – < 15 % neiónové povrchovo aktívne látky, < 5 % aniónové povrchovo aktívne látky

 

Bezpečnostné varovanie

Nesmie sa dostať do rúk detí. Pri zasiahnutí očí: Niekoľko minút ich dôkladne vyplachujte vodou, vyberte kontaktné šošovky, pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva, vyhľadajte lekársku pomoc. 

Dodatočné parametre

Kategória: Pracie a čistiace prostriedky
Balenie: 500ml

 

Ulrich Natürlich (z nemčiny = samozrejme) už dlhé roky vyrába čistiace a ošetrujúce prostriedky, ktoré môžete s čistým svedomím používať. Z tejto filozofie vznikli pracie a čistiace prostriedky, prostriedky na odstraňovanie vodného kameňa, výrobky na ošetrovanie textilu, kože a dreva.

Ohľaduplno voči životnému prostrediu aj pri domácich prácach 
Čistiace a ošetrujúce prostriedky Ulrich Natürlich sú vysoko koncentrované, hospodárne a obzvlášť účinné. Sú vyrobené z najkvalitnejších obnoviteľných surovín, neobsahujú fosfáty, ropné povrchovo aktívne látky, optické zjasňovače, vône a farbivá, konzervanty, agresívne kyseliny, chlór či amoniak a sú biologicky odbúrateľné. Okrem toho čistiace a ošetrujúce prostriedky zodpovedajú smerniciam Nemeckej asociácie pre dobré životné podmienky zvierat. To znamená, že produkty majú čo najmenší dopad na životné prostredie a zároveň sú šetrné k pokožke.
Produkty sa dajú navzájom kombinovať, takže si môžete napríklad vybrať rôzne vône a tiež cielene zvýšiť účinnosť produktov.

Ulrich Natürlich tiež nepretržite a aktívne pracuje na problematike balenia. Produkty sú v súčasnosti ponúkané predovšetkým v polyetylénových obaloch, ktoré sú znovu naplniteľné. Spoločnosť tak prispieva k predchádzaniu vzniku odpadu.

Produkty Ulrich Natürlich svojou koncentráciou a vyhýbaním sa umelým plnivám a extenderom (čiže riedeniu) pomáhajú šetriť náklady na balenie a energiu – výhoda, z ktorej profitujete aj vy!