ULRICH Čistiace tablety pre WC 12ks

Toaletné tablety Ulrich natürlich pomáhajú jemne čistiť a odstraňovať vodný kameň, iné usadeniny a baktérie v odtoku toalety. Vhodné na čistenie pod hladinou vody vo WC. Ideálne dávkovanie prostredníctvom aplikácie vo forme tabliet. Vyrobené v Nemecku.

€9,20 €0,77 / 1 ks
ULRICH Čistiace tablety pre WC 12ks
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

Čistiace tablety do záchodu Ulrich v balení po 12 kusov

Prírodné toaletné tablety Ulrich pomáhajú jemne čistiť a odstraňovať vodný kameň a iné usadeniny v odtoku toalety.

  • Čistiace tablety do WC - 12 tabliet v balení
  • Vhodné na čistenie pod hladinou vody na toalete
  • Na odstránenie vodného kameňa, nečistôt a baktérií
  • Jednoduchá a rýchla aplikácia
  • Ideálne dávkovanie pomocou tabletovej aplikácie
  • Vyrobené v Nemecku

Tip: Pri silnom znečistení nechajte pôsobiť celú noc. Potom opláchnite.

Použitie: Vložte čistiacu tabletu do odtoku toalety. Drobné znečistenie je možné odstrániť už po 60 minútach. Pridanie horúcej vody zvyšuje čistiaci účinok.

Zloženie podľa nariadenia EÚ 648/2004: < 75 % kyselina citrónová, < 75 % kyselina benzénsulfónová, 4-C10-13-sek-alkylderiváty a kyselina benzénsulfónová, 4-metyl a hydroxid sodný.

Bezpečnostné varovanie

Nebezpečenstvo
Obsahuje: Reakčný produkt kyseliny benzénsulfónovej, deriváty 4-C10-13-sek-alkylu. a kyselina benzénsulfónová, 4-metyl- a hydroxid sodný

Spôsobuje vážne poškodenie očí.

Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné okuliare. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte lekára.

Dodatočné parametre

Kategória: Pracie a čistiace prostriedky
Balenie: 12ks

 

Ulrich Natürlich (z nemčiny = samozrejme) už dlhé roky vyrába čistiace a ošetrujúce prostriedky, ktoré môžete s čistým svedomím používať. Z tejto filozofie vznikli pracie a čistiace prostriedky, prostriedky na odstraňovanie vodného kameňa, výrobky na ošetrovanie textilu, kože a dreva.

Ohľaduplno voči životnému prostrediu aj pri domácich prácach 
Čistiace a ošetrujúce prostriedky Ulrich Natürlich sú vysoko koncentrované, hospodárne a obzvlášť účinné. Sú vyrobené z najkvalitnejších obnoviteľných surovín, neobsahujú fosfáty, ropné povrchovo aktívne látky, optické zjasňovače, vône a farbivá, konzervanty, agresívne kyseliny, chlór či amoniak a sú biologicky odbúrateľné. Okrem toho čistiace a ošetrujúce prostriedky zodpovedajú smerniciam Nemeckej asociácie pre dobré životné podmienky zvierat. To znamená, že produkty majú čo najmenší dopad na životné prostredie a zároveň sú šetrné k pokožke.
Produkty sa dajú navzájom kombinovať, takže si môžete napríklad vybrať rôzne vône a tiež cielene zvýšiť účinnosť produktov.

Ulrich Natürlich tiež nepretržite a aktívne pracuje na problematike balenia. Produkty sú v súčasnosti ponúkané predovšetkým v polyetylénových obaloch, ktoré sú znovu naplniteľné. Spoločnosť tak prispieva k predchádzaniu vzniku odpadu.

Produkty Ulrich Natürlich svojou koncentráciou a vyhýbaním sa umelým plnivám a extenderom (čiže riedeniu) pomáhajú šetriť náklady na balenie a energiu – výhoda, z ktorej profitujete aj vy!