GOKI Zvuková vkladačka - Farma

Drevené zvukové vkladacie puzzle "Farma" so zaoblenými hranami pre deti od 1 roka od goki pre ešte viac zábavy! Zvieratká vzdávajú pri vložení zvieracie zvuky. Extra veľké drevené gombíky a krásne detské motívy sú ideálne pre prvé pokusy o puzzle. Podporuje jemné motorické zručnosti a zmysel pre tvar. Prísne testované na škodlivé látky. 

€24,50 €24,50 / 1 ks
GOKI Zvuková vkladačka - Farma
Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

goki drevené zvukové vkladacie puzzle Farma pre deti od 1 roka

Zvuková vkladačka goki s tématikou farma je vhodná na hranie pre deti od jedného roka a ponúka veľa hodín zábavy. Technológia sa stretáva s drevom. Drevené puzzle s elektronickými zvukovými modulmi. Pozostáva z 8 samostatných dielikov a jednej puzzle dosky. Trénuje sa počiatočné rozpoznávanie tvarov a ich priraďovanie. Drevená hračka so zaoblenými rohmi a hranami je prísne testovaná na škodlivé látky.

  • Goki vkladacie zvukové puzzle z dreva, farebne lakované
  • Rozmery 30 x 21 x 3,4 cm
  • 8-dielna sada
  • Prísne testované na škodlivé látky
  • Zaoblené rohy a hrany
  • Trénuje motoriku
  • 1+ roky


Dodatočné informácie

Všetky použité farby, laky, oleje a vosky sú testované a certifikované podľa európskej normy pre bezpečnosť hračiek EN 71. To zahŕňa aj testovanie, či sú farby odolné voči slinám a potu. Norma tiež predpokladá, že púšťanie farby nemožno úplne zabrániť. Preto sa tu kontroluje, aby sa z farieb mohli uvoľňovať alebo zotierať len látky, ktoré sú absolútne neškodné, a to aj pri prehltnutí a rozpustení, napríklad slinami.
Odolnosť voči slinám a potu neznamená, že sa farby za žiadnych okoľností nepúšťajú, ale skôr to, že pigmenty uvoľnené či už potom alebo slinami sú úplne neškodné, aj keď sú prehltnuté.

Dodatočné parametre

Kategória: Motorika
Hmotnosť: 0.509 kg
Farba: pestrofarebné
Materiál: drevo
Rozmer: do 30 cm
Štýl: dievčenské, chlapčenské, neutrálne
Vek: od 1 roka

Doprajte svojmu dieťaťu drevené hračky od goki. S láskyplne navrhnutými farebnými detskými hračkami sa môžu vaše ratolesti rozvíjať, vytvárať skvelé nápady na hry a zároveň trénovať svoje motorické zručnosti. Gollnest & Kiesel KG je jedným z najvýznamnejších výrobcov drevených hračiek v Európe a je najväčšou hračkárskou spoločnosťou v severnom Nemecku. Spoločnosť, ktorá vlastní aj značky Heimess a Holztiger, bola založená pred viac ako 4 desaťročiami. Značka goki je synonymom pre deti, milujúci, funkčný dizajn a krásne jasné farby. Vďaka vysokej kvalite výroby a dostupnej cene sú hračky goki obzvlášť zaujímavé.

Goki, s jedným z najrozmanitejších sortimentov v hračkárskom priemysle, už 40 rokov vyrába drevené hračky a robí svet pestrejším. Goki vyrába drevené hračky, aby detstvo zostalo dobrodružstvom. Viac ako 450 zamestnancov goki po celom svete pracuje na tom, aby boli detské izby farebnejšie.

V goki nájdete iba zodpovedné hračky: používa iba drevo z trvalo udržateľného európskeho lesníctva. Pracuje na výrobe čo najväčšieho počtu produktov kruhovým spôsobom. Vo svojej výrobe sú druhy plastov PVC, PU, ​​ABS a PS zo všetkých hračiek nahradené ich alternatívami šetrnými k životnému prostrediu. Goki je tiež celosvetovo sociálne angažovaná. Takto vznikajú školy v rozvojových krajinách ako Mali, Peru či Uganda. Šancu na vzdelanie tam dostávajú deti, ktoré predtým museli okrem iného pracovať v baniach. Vo vlastnej továrni goki v Číne platia západné normy, pokiaľ ide o bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci. Zamestnanci dostávajú mzdy vysoko nad rámec kolektívnej zmluvy. Je samozrejmé, že žiadne goki hračky nevyrábajú deti. Vyrábajú hračky PRE deti, nie deťmi.

Hračky by mali byť zábavné a bezpečné. Na zabezpečenie najvyšších bezpečnostných štandardov tím riadenia kvality testuje všetky produkty v goki internom laboratóriu. Externé skúšobné ústavy tiež pravidelne preverujú goki produkty v rozsiahlych testoch.