GOKI Drevený narodeninový vláčik

Drevená narodeninová dekorácia, 14 dielov, mosadzné stojany na sviečky. Farebný a číry lak (bez rozpúšťadiel).

€27,90 €27,90 / 1 ks
GOKI Drevený narodeninový vláčik
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

goki drevená narodeninová dekorácia pre detské narodeninové oslavy

S láskou vyzdobený narodeninový stôl je pre deti niečím veľmi výnimočným. 14-dielny drevený narodeninový vláčik goki bol navrhnutý s láskou, lokomotíva a súvisiace vagóny, na ktorých sú umiestnené sviečky, sú naložené malými darčekmi. Pojazdný narodeninový vláčik bol vybavený mosadznými stojanmi na sviečky, aby sa zabezpečilo bezpečné horenie sviečok. Narodeninová dekorácia je jasná a farebne maľovaná, s použitím farieb na vodnej báze bez obsahu rozpúšťadiel. S vymeniteľnými číslami 1-6. Prísne testované na škodlivé látky.

  • Drevený narodeninový vláčik, 14 kusov, lakovaný (bez rozpúšťadiel)
  • S láskou navrhnuté
  • S vymeniteľnými číslami od 1-6
  • S mosadznými stojanmi
  • Dĺžka 52 cm

Výstražné upozornenie
Nebezpečenstvo! Narodeninový vláčik je dekorácia na stôl, nie hračka, kvôli odnímateľným malým častiam, ktoré je možné prehltnúť a s tým spojené nebezpečenstvo udusenia. Zapálené sviečky nikdy nenechávajte horieť bez dozoru!

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky a zábava
Hmotnosť: 0.49 kg
Farba: pestrofarebné
Materiál: drevo
Rozmer: do 50 cm
Štýl: dievčenské, chlapčenské, neutrálne
Vek: 0+

Doprajte svojmu dieťaťu drevené hračky od goki. S láskyplne navrhnutými farebnými detskými hračkami sa môžu vaše ratolesti rozvíjať, vytvárať skvelé nápady na hry a zároveň trénovať svoje motorické zručnosti. Gollnest & Kiesel KG je jedným z najvýznamnejších výrobcov drevených hračiek v Európe a je najväčšou hračkárskou spoločnosťou v severnom Nemecku. Spoločnosť, ktorá vlastní aj značky Heimess a Holztiger, bola založená pred viac ako 4 desaťročiami. Značka goki je synonymom pre deti, milujúci, funkčný dizajn a krásne jasné farby. Vďaka vysokej kvalite výroby a dostupnej cene sú hračky goki obzvlášť zaujímavé.

Goki, s jedným z najrozmanitejších sortimentov v hračkárskom priemysle, už 40 rokov vyrába drevené hračky a robí svet pestrejším. Goki vyrába drevené hračky, aby detstvo zostalo dobrodružstvom. Viac ako 450 zamestnancov goki po celom svete pracuje na tom, aby boli detské izby farebnejšie.

V goki nájdete iba zodpovedné hračky: používa iba drevo z trvalo udržateľného európskeho lesníctva. Pracuje na výrobe čo najväčšieho počtu produktov kruhovým spôsobom. Vo svojej výrobe sú druhy plastov PVC, PU, ​​ABS a PS zo všetkých hračiek nahradené ich alternatívami šetrnými k životnému prostrediu. Goki je tiež celosvetovo sociálne angažovaná. Takto vznikajú školy v rozvojových krajinách ako Mali, Peru či Uganda. Šancu na vzdelanie tam dostávajú deti, ktoré predtým museli okrem iného pracovať v baniach. Vo vlastnej továrni goki v Číne platia západné normy, pokiaľ ide o bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci. Zamestnanci dostávajú mzdy vysoko nad rámec kolektívnej zmluvy. Je samozrejmé, že žiadne goki hračky nevyrábajú deti. Vyrábajú hračky PRE deti, nie deťmi.

Hračky by mali byť zábavné a bezpečné. Na zabezpečenie najvyšších bezpečnostných štandardov tím riadenia kvality testuje všetky produkty v goki internom laboratóriu. Externé skúšobné ústavy tiež pravidelne preverujú goki produkty v rozsiahlych testoch.