EFIE Bio plyšový zajačik s termoforom

Plyšový zajac z organickej bavlny plnený organickou ovčou vlnou a s ohrievacou fľašou

€42,95 €42,95 / 1 ks
EFIE Bio plyšový zajačik s termoforom
Naturakid efie bio plysovy zajacik s termoforom
Niečo nové
Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

Bio plyšový zajačik s termoforom od Efie

Keď sa vonku ochladí, postieľku je možné ohriať termoforom. Fľaša s horúcou vodou tiež pomáha pri bolestiach žalúdka a nepohodlí. Plyšový poťah vo forme plyšového zajačika z čistej organickej bavlny s hlavičkou plnenou organickou ovčou vlnou zaisťuje chvíle oddychu plného maznania. Otvor v zajačikovi na termofor má suchý zips a šatka na krk je odnímateľná.

Fľaša na horúcu vodu s objemom 0,8 l je vyrobená z vysokokvalitného prírodného kaučuku, bez ftalátov, bez zmäkčovadiel, je testovaná TÜV, nepriepustná a CE testovaná. 

Jednoduché použitie a dlhá životnosť. Výrobky z prírodných materiálov majú tiež svoju vôňu. To platí aj pre túto fľašu na horúcu vodu z prírodnej gumy, ktorá je úplne nezávadná.

Aplikácia a bezpečnosť: Pred použitím odstráňte z krytu a skontrolujte, či nie je poškodený. Fľašu s horúcou vodou naplňte maximálne do 2/3 vodou (nie teplejšou ako 50°C, NIE vriacou vodou! Nepoužívajte teplú vodu z vodovodu) a skontrolujte teplotu v ohybe ruky. Ideálna teplota pre bábätká je 41°C.

Vytlačte vzduch z fľaše s horúcou vodou, kým nebude v otvore vidieť vodu. U detí mladších ako 1 rok by sa mala počas používania pravidelne kontrolovať teplota, aby sa predišlo prehriatiu.

  • Rozmery s krkom dĺžka 26 cm, šírka 15,5 cm, hĺbka 1 cm
  • Fľaša na horúcu vodu 0,8l vyrobená z kvalitného prírodného kaučuku
  • S bio bavlneným poťahom v tvare plyšového zajačika 
  • Vhodné pre deti
  • Neobsahuje žiadne škodlivé látky!

Všetky produkty EFIE sú 100% vyrobené v Nemecku, vo výrobnom závode s certifikáciou GOTS (Global Organic Textile Standard). Certifikované Ceres (0105). Sú teda 100% Made in Germany a existujú už od roku 1951. Vďaka vlastnej výrobe v Nemecku a krátkym vzdialenostiam k prevažne nemeckým a európskym dodávateľom sú produkty EFIE mimoriadne šetriace CO2 a spoločensky prijateľné. EFIE sa vždy zameriava na čo najvyššiu udržateľnosť vo všetkých výrobných krokoch. To znamená, že produkty EFIE sú nielen Made in Germany, ale aj sociálne fér, udržateľné, šetriace CO2 a ekologické.

Materiál

  • Vonkajšia strana: 90% organická bavlna z certifikovaného ekologického poľnohospodárstva a 10% polyamid
  • Výplň: 100% vlna z kontrolovaného ekologického chovu zvierat, panenská ovčia vlna.
    Celkový podiel použitej biobavlny a bio panenskej vlny (každá z ekologickej výroby) na plyšovej hračke je minimálne 95%, bio, certifikované CERES 0105.

Prečo polyamid?
Na zaistenie bezpečnosti výrobku pre vaše dieťa vyžaduje bavlnené froté prídavok až 10 % polyamidu. Týmto spôsobom je zabezpečená odolnosť proti roztrhnutiu, takže žiadna časť plyšáka sa nemôže odtrhnúť a hrozilo by teda, že náplň z plyšáka vypadne a bude prehltnutá.

Dodatočné parametre

Kategória: Hračky a zábava
Farba: prírodná, biela
Materiál: bavlna, Vlna
Rozmer: do 30 cm, do 40 cm, do 50 cm
Štýl: dievčenské, chlapčenské, neutrálne
Vek: 0+

Plyšový tovar a plyšové hračky pre bábätká od Efie

Značka Efie vyrába plyšové hračky v Nemecku už od roku 1951. Tradičný výrobca z Wuppertalu vždy očaril bábätká a ich rodičov roztomilými plyšovými hračkami, ktoré sú vhodné pre deti. Remeslo sa za posledných 70 rokov takmer nezmenilo: Výrobca plyšového tovaru s láskou vyrába svoje hračky v Nemecku. V súčasnosti značka predstavuje plyšové hračky a plyšový tovar vyrobený z organickej bavlny a je populárna po celom svete. Kým začiatkom roka 2005 Efie príležitostne využívala ekologické materiály, nemecká spoločnosť už o osem rokov neskôr vyrábala výlučne ekologické hračky a detské doplnky. Od roku 2013 používa organická spoločnosť pre svoje detské plyšové hračky len organické materiály s certifikáciou GOTS. GOTS (Global Organic Textile Standard) je najvyšší a medzinárodne najdôležitejší štandard pre organické textílie.

Nadýchaný plyšový vankúšik alebo mäkká plyšová hracia skrinka od Efie
Efie používa ovčiu vlnu a organickú bavlnu, obe biologicky kontrolované, na výplne a šité látky roztomilých plyšových hračiek. Prírodné látky sú pre bábätká najvhodnejšie, pretože sú zaručene bez škodlivých látok a bez chemikálií. Plyšové výrobky Efie sú vhodné aj pre alergikov. Svojimi jednoduchými farbami pôsobia aj upokojujúco a vzbudzujú záujem bábätiek vtipnými tvarmi zvieratiek.

Efie zaujme vynikajúcimi ekologickými plyšovými hračkami a plyšovým tovarom
Láskavá ručná práca a čistota detského tovaru zapôsobili na nemecký nezávislý ÖKO-TEST v posledných rokoch už niekoľkokrát: už päťkrát ocenil rôzne organické plyšové hračky od Efie známkou „veľmi dobrý“ a dvakrát „dobrý“. Nebol to len ÖKO-TEST, ktorý ocenil spoločnosť, ktorá vyrába „Made in Germany“: v roku 2017 bola Efie odmenená nemeckou cenou za značku, cenou za úspešné riadenie značky v Nemecku. Efie bola tiež nominovaná na nemeckú cenu udržateľnosti 2019, najväčšie európske ocenenie za ekologické a sociálne odhodlanie. Aj my v naturaKid si myslíme, že používanie trvalo udržateľných a prírodných materiálov je pre deti to najlepšie. Rovnako chvályhodná je aj kvalitná ručná práca v Nemecku. Číslo certifikátu GOTS: CERES-0105