EFIE Bio plyšový cestovný vankúš pre bábätká 9+ mesiacov

Podpora krku, 1 strana bio bavlnený plyš, 1 strana perkál (bio bavlna), poťah 100% organická bavlna, výplň 100% organická panenská ovčia vlna.

€13,95 €13,95 / 1 ks
EFIE Bio plyšový cestovný vankúš pre bábätká 9+ mesiacov
Naturakid efie bio plysovy cestovny vankus pre babatka horna strana
Niečo nové
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

Bio plyšový cestovný vankúš od Efie

Vankúš na krk pre bábätko je veľmi pohodlný na udržanie hlavičky v pohodlnej polohe počas spánku. To platí aj pre veľmi malé deti. Tento detský vankúš umožňuje vášmu dieťaťu pohodlné driemanie už od detstva a zároveň slúži ako hračka medzitým. Poťah je vyrobený zo 100% organickej bavlny. Vankúšik na krk pre bábätko bol vyplnený 100% organickou panenskou ovčou vlnou.

Vankúš na krk s textíliami z čisto ekologického poľnohospodárstva
Keďže táto opierka krku spočíva priamo na pokožke vášho dieťaťa, je veľkou výhodou, že vonkajší materiál je vyrobený z čistej organickej bavlny. Výplň tvorí mäkká organická ovčia vlna, ktorá je pružná, no stále ponúka dobrú oporu. Poťah je z jednej strany vyrobený z červeno-bielej károvanej biobavlny a z druhej strany je vyrobený z bieleho bavlneného plyšu. Dá sa použiť obojstranne. Organická bavlna vás v lete príjemne ochladí a plyš vás v zime zahreje a príjemne rozmazná.

Vankúše na krk pre bábätká a viac
Opierka krku nemusí vždy držať len krk vášho drobca. Môžete ich použiť aj priamo ako vankúš. Dokáže podoprieť ručičky a nožičky vášho dieťaťa, keď zaspí v nepohodlnej polohe. Keď sú hore, deti sa radi hrajú s týmto mäkkým detským vankúšikom na krk, takmer ako keby to bol ich plyšák. Nie je problém, ak sa vankúš na krk zašpiní, pretože sa dá prať.

Certifikovaná kvalita
Vankúš na krk má certifikát GOTS. To znamená, že textílie, ktoré tvoria tento výrobok, sú prísne kontrolované z hľadiska ich pôvodu. Ale aj farbivá a pomocné materiály musia spĺňať presné kritériá. Pre ocenenie GOTS je dôležité aj to, že región, v ktorom prebieha výroba, nesmie byť kontaminovaný škodlivinami z procesu a že výrobok bol vyrobený za spravodlivých sociálnych podmienok. Detský vankúšik na krk je vyrobený v Nemecku.

Doprajte svojmu dieťaťu tento príjemný pocit, keď má hlavu pri spánku dobre podoprenú a všetko je mäkké a teplé.

  • Poskytuje jemnému krku stabilnú oporu
  • Certifikované GOTS
  • Vonkajšia tkanina vyrobená z čistej organickej bavlny
  • S dvoma rôznymi stranami
  • Rozmer 26 x 22 cm
  • Ručné pranie
  • Výplň 100% organická panenská ovčia vlna

Materiál

100% organická bavlna z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva, výplň 100% organická panenská ovčia vlna z kontrolovaného ekologického chovu zvierat.

Starostlivosť 

Ručné umývanie
Textílie s týmto označením prania je možné prať iba ručne v studenej alebo vlažnej vode. Vyvarujte sa prosím kolísaniu teploty vo vode, ako aj žmýkaniu a treniu bielizne.

 

Všetky produkty EFIE sú 100% vyrobené v Nemecku, vo výrobnom závode s certifikáciou GOTS (Global Organic Textile Standard). Certifikované Ceres (0105). Sú teda 100% Made in Germany a existujú už od roku 1951. Vďaka vlastnej výrobe v Nemecku a krátkym vzdialenostiam k prevažne nemeckým a európskym dodávateľom sú produkty EFIE mimoriadne šetriace CO2 a spoločensky prijateľné. EFIE sa vždy zameriava na čo najvyššiu udržateľnosť vo všetkých výrobných krokoch. To znamená, že produkty EFIE sú nielen Made in Germany, ale aj sociálne fér, udržateľné, šetriace CO2 a ekologické.

Dodatočné parametre

Kategória: Spánok a túlenie
Farba: prírodná, biela
Materiál: bavlna, Vlna
Rozmer: do 30 cm, do 40 cm, do 50 cm
Štýl: dievčenské, chlapčenské, neutrálne
Vek: 0+

Plyšový tovar a plyšové hračky pre bábätká od Efie

Značka Efie vyrába plyšové hračky v Nemecku už od roku 1951. Tradičný výrobca z Wuppertalu vždy očaril bábätká a ich rodičov roztomilými plyšovými hračkami, ktoré sú vhodné pre deti. Remeslo sa za posledných 70 rokov takmer nezmenilo: Výrobca plyšového tovaru s láskou vyrába svoje hračky v Nemecku. V súčasnosti značka predstavuje plyšové hračky a plyšový tovar vyrobený z organickej bavlny a je populárna po celom svete. Kým začiatkom roka 2005 Efie príležitostne využívala ekologické materiály, nemecká spoločnosť už o osem rokov neskôr vyrábala výlučne ekologické hračky a detské doplnky. Od roku 2013 používa organická spoločnosť pre svoje detské plyšové hračky len organické materiály s certifikáciou GOTS. GOTS (Global Organic Textile Standard) je najvyšší a medzinárodne najdôležitejší štandard pre organické textílie.

Nadýchaný plyšový vankúšik alebo mäkká plyšová hracia skrinka od Efie
Efie používa ovčiu vlnu a organickú bavlnu, obe biologicky kontrolované, na výplne a šité látky roztomilých plyšových hračiek. Prírodné látky sú pre bábätká najvhodnejšie, pretože sú zaručene bez škodlivých látok a bez chemikálií. Plyšové výrobky Efie sú vhodné aj pre alergikov. Svojimi jednoduchými farbami pôsobia aj upokojujúco a vzbudzujú záujem bábätiek vtipnými tvarmi zvieratiek.

Efie zaujme vynikajúcimi ekologickými plyšovými hračkami a plyšovým tovarom
Láskavá ručná práca a čistota detského tovaru zapôsobili na nemecký nezávislý ÖKO-TEST v posledných rokoch už niekoľkokrát: už päťkrát ocenil rôzne organické plyšové hračky od Efie známkou „veľmi dobrý“ a dvakrát „dobrý“. Nebol to len ÖKO-TEST, ktorý ocenil spoločnosť, ktorá vyrába „Made in Germany“: v roku 2017 bola Efie odmenená nemeckou cenou za značku, cenou za úspešné riadenie značky v Nemecku. Efie bola tiež nominovaná na nemeckú cenu udržateľnosti 2019, najväčšie európske ocenenie za ekologické a sociálne odhodlanie. Aj my v naturaKid si myslíme, že používanie trvalo udržateľných a prírodných materiálov je pre deti to najlepšie. Rovnako chvályhodná je aj kvalitná ručná práca v Nemecku. Číslo certifikátu GOTS: CERES-0105