DISANA žlčové mydlo

Prostriedok s výťažkom z kviláje mydlovej na pranie vlny, kašmíru, hodvábu atď. Bez parfémov. Vyrobené v Nemecku

€10 €10 / 1 ks
DISANA žlčové mydlo
Naturakid-doprava-zdarma
Doprava zdarma
pri nákupe nad 80€
Naturakid-rychle-dorucenie
Rýchle doručenie
na akúkoľvek adresu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

Disana žlčové mydlo na vlnu a hodváb

Ako čisto prírodný odstraňovač škvŕn je nepostrádateľným prvým pomocníkom pri veľmi odolných škvrnách. Najmä tam, kde nie je povolené horúce pranie, ako sú naše vlnené alebo hodvábne výrobky. Pred praním jednoducho rozotrite niekoľko kvapiek žlčového mydla na postihnuté miesto a nechajte ho krátko pôsobiť. Takýmto spôsobom odstránite z textílie škvrny aj pri ľahkom ručnom praní.

  • Obsah 200 ml 
  • Prírodný odstraňovač škvŕn
  • Biologicky rozložiteľné
  • Zbaví škvŕn bez poškodenia vlákien
  • Bez bielidla
  • Vyrobené v Nemecku


Prírodná detská móda Disana v BIO kvalite

Deti sú to najcennejšie, čo máme. Potrebujú veľa lásky a ochrany. Preto sa Vám snažíme dať všetko, čo môžeme. Súčasťou je zdravá "druhá koža" - oblečenie, ktoré je vyrobené ekologicky z materiálov, ktoré sú čo najprirodzenejšie.

Detské a dojčenské textílie vyrobené z látok, ktoré sú čo najprirodzenejšie - Imma a Dietrich Sautterovci založili spoločnosť Disana s touto myšlienkou pred 40 rokmi. To, čo začalo s umývateľným plienkovým systémom, sa v priebehu rokov vyvinulo do širokej škály detského a bytového textilu. Myšlienka za tým však vždy zostala rovnaká. 

Ako ekologická spoločnosť je Disana od samého začiatku na čele hnutia za udržateľnosť
Oblečenie vyrobené z kontrolovaných, ekologicky vyrábaných surovín, čo pre Disanu znamená použitie čistých prírodných vlákien ako Merino ovčia vlna z kontrolovaného ekologického chovu zvierat, bavlna z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a hodváb. Zvieratá a príroda by sa počas výroby nemali zneužívať a malo by sa s nimi zaobchádzať s rešpektom. Krátke výrobné trasy vo vlastnej réžii na zabezpečenie vysokej kvality produktov; všetky zložky ako gombíky a šijacie nite sú vyrobené z prírodných materiálov a obnoviteľných surovín; Udržiavanie kontaktov so všetkými dodávateľmi a partnermi v rámci textilného reťazca, často mnoho rokov; Dodržiavanie vysokých ekologických noriem a pravidelné testovanie znečisťujúcich látok nezávislými inštitútmi.