DISANA spací vak z merino vlny - rosé

Krásny spací vak pre bábätká bez rukávov zo 100% organickej merino vlny, vhodný aj na zavinovanie. Certifikované GOTS, vyrobené v Nemecku.

Veľkosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
€54,95 €64,95 od €54,95
DISANA spací vak z merino vlny - rosé
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

Ružový pletený spací vak pre novorodenca zo 100% organickej merino vlny od Disany

Klasický "vkladací" spacák vyrobený z výhradne mäkkej merino vlny zaručuje dobrý spánok a sladké sníčky. Tento ružový spací vak je ideálny aj pri zavinovaní. Oblasť nôh a brucha je kompletne v elastickom úplete, hrudník a ramená sú z jemného voštinového úpletu.

  • Vyrobené zo 100% organickej merino vlny
  • TOG 1,7 - vhodné pre izbové teploty medzi 18°C a 20°C
  • Priedušny a regulujúci teplotu
  • Ramienka so zapínaním na gombíky
  • Hustota tkaniny 450g/m²
  • To najlepšie pre novorodeniatko
  • GOTS certifikovaná
  • Vyrobené v Nemecku


Materiál

100% GOTS certifikovaná merino vlna z kontrolovaného ekologického chovu zvierat


Starostlivosť

Tento materiál odporúčame prať ručne vo vlažnej vode s pracím prostriedkom určeným na pranie vlny (napr. od firmy Disana alebo ULRICH). Vyvarujte sa prosím zmene teploty vody, ako aj žmýkaniu a treniu materiálu. Po vypraní povystierať do tvaru, aby sa nevyťahala a sušiť vo vodorovnej polohe.

Dodatočné parametre

Kategória: Spánok a túlenie
Farba: ružová / rosé
Materiál: 100% vlna
Sezóna: jeseň/zima, jar/leto
Štýl: dievčenské


Prírodná detská móda Disana v BIO kvalite

Deti sú to najcennejšie, čo máme. Potrebujú veľa lásky a ochrany. Preto sa Vám snažíme dať všetko, čo môžeme. Súčasťou je zdravá "druhá koža" - oblečenie, ktoré je vyrobené ekologicky z materiálov, ktoré sú čo najprirodzenejšie.

Detské a dojčenské textílie vyrobené z látok, ktoré sú čo najprirodzenejšie - Imma a Dietrich Sautterovci založili spoločnosť Disana s touto myšlienkou pred 40 rokmi. To, čo začalo s umývateľným plienkovým systémom, sa v priebehu rokov vyvinulo do širokej škály detského a bytového textilu. Myšlienka za tým však vždy zostala rovnaká. 

Ako ekologická spoločnosť je Disana od samého začiatku na čele hnutia za udržateľnosť
Oblečenie vyrobené z kontrolovaných, ekologicky vyrábaných surovín, čo pre Disanu znamená použitie čistých prírodných vlákien ako Merino ovčia vlna z kontrolovaného ekologického chovu zvierat, bavlna z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a hodváb. Zvieratá a príroda by sa počas výroby nemali zneužívať a malo by sa s nimi zaobchádzať s rešpektom. Krátke výrobné trasy vo vlastnej réžii na zabezpečenie vysokej kvality produktov; všetky zložky ako gombíky a šijacie nite sú vyrobené z prírodných materiálov a obnoviteľných surovín; Udržiavanie kontaktov so všetkými dodávateľmi a partnermi v rámci textilného reťazca, často mnoho rokov; Dodržiavanie vysokých ekologických noriem a pravidelné testovanie znečisťujúcich látok nezávislými inštitútmi.