DISANA šampón na vlnu

Prostriedok s výťažkom z kviláje mydlovej na pranie vlny, kašmíru, hodvábu atď. Bez parfémov. Vyrobené v Nemecku

€9 €9 / 1 ks
DISANA šampón na vlnu
Overená bio kvalita
Overená bio kvalita
bez škodlivých látok
Garancia doručenia
nepoškodeného tovaru
Cez 800 výdajných miest s depom
800+ výdajných miest s depo
po celom Slovensku

Podrobný popis

Disana šampón na vlnu a hodváb

Disana šampón na vlnu a hodváb je perfektne prispôsobený špeciálnym požiadavkám prírodnej vlny a hodvábu. Týmto spôsobom chráni citlivé vlnené vlákna pri praní a znižuje možné plstenie počas prania. Výťažok z kviláje mydlovej ako prírodný tvorca peny výrazne zvyšuje praciu silu, a to aj pri studenom ručnom praní. Ako koncentrát je obzvlášť ekonomický a postačuje na mnohé prania vlny a hodvábu. Bez parfémov, šetrné k pokožke a životnému prostrediu.

  • Obsah 200ml koncentrát
  • Na použitie pri ručnom praní a pri praní v práčke
  • Pri každom praní stačí použiť len málo prostriedku
  • Bez parfémov
  • Vyrobené v Nemecku


Prírodná detská móda Disana v BIO kvalite

Deti sú to najcennejšie, čo máme. Potrebujú veľa lásky a ochrany. Preto sa Vám snažíme dať všetko, čo môžeme. Súčasťou je zdravá "druhá koža" - oblečenie, ktoré je vyrobené ekologicky z materiálov, ktoré sú čo najprirodzenejšie.

Detské a dojčenské textílie vyrobené z látok, ktoré sú čo najprirodzenejšie - Imma a Dietrich Sautterovci založili spoločnosť Disana s touto myšlienkou pred 40 rokmi. To, čo začalo s umývateľným plienkovým systémom, sa v priebehu rokov vyvinulo do širokej škály detského a bytového textilu. Myšlienka za tým však vždy zostala rovnaká. 

Ako ekologická spoločnosť je Disana od samého začiatku na čele hnutia za udržateľnosť
Oblečenie vyrobené z kontrolovaných, ekologicky vyrábaných surovín, čo pre Disanu znamená použitie čistých prírodných vlákien ako Merino ovčia vlna z kontrolovaného ekologického chovu zvierat, bavlna z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva a hodváb. Zvieratá a príroda by sa počas výroby nemali zneužívať a malo by sa s nimi zaobchádzať s rešpektom. Krátke výrobné trasy vo vlastnej réžii na zabezpečenie vysokej kvality produktov; všetky zložky ako gombíky a šijacie nite sú vyrobené z prírodných materiálov a obnoviteľných surovín; Udržiavanie kontaktov so všetkými dodávateľmi a partnermi v rámci textilného reťazca, často mnoho rokov; Dodržiavanie vysokých ekologických noriem a pravidelné testovanie znečisťujúcich látok nezávislými inštitútmi.